Wednesday vyhodí ze školy kvůli nádherně krutému vtípku, a tak ji její rodiče zapíšou na Akademii Nevermore, kde se do sebe kdysi zamilovali. (Netflix)

KuceraJohny

Vzhledem k velkému zájmu, jsem i já začal s novým seriálem. Addamsovu rodinu jsem viděl jako malý a i když mi utkvěla v hlavě, nijak výrazněji se o ně nezajímám. Nápad na seriál se samotnou Wednesday je celkem zajímavý a hlavně prostředí školy je prostě ideální. Tim Burton předvádí svá kouzla, které na mě působí snad vždy a Jenna Ortega v hlavní roli září. I přes spoustu klišé, je Wednesday zajímavou postavou, kterou jsem si celkem oblíbil. Zároveň Emma Myers v roli její spolubydlící působí taky zajímavě, akorát Joy Sunday, jako školní královna působí divně, ale bůh ví jak všechno bude pokračovat. Zatím jsem na začátku a jsem nesmírně zvědavý, protože to vypadá velmi nadějně. ()

Metuje

První díl nás hnedka hodil do děje, dobrej byl začátek a konec, prostředek trochu váznul. Hudební doprovod super, děj taky, zajímá mě jeho pokračování, nicméně trapných rádoby-fórů a vyjmenovávání sociálních sítí bude doufám míň. ()

Vampiroza

Jenna je naprosto dokonalá a její chladné hlášky jsou naprosto v topu. Jasně je to taková celkově vykradačka všeho možného ale tím že je mezi to všechno vhozena Wednesday.... to udělalo z toho seriálu naprostou pecku. Každý díl je skvělý. ()

Dedincan

Po starých dobrých čb Addamsovcoch som už naozaj nečakal, že ich zažijem v nejakej forme, ktorá je na úrovni. A vida, ono sa to podarilo. Radikálne úprimná, inteligentná, vtipná a nápaditá.. Wednesday. Ešte k tomu v kombinácii s Timom Burtonom a Dannym Elfmanom, ktorí sklamať nezvyknú. Môže byť. ()

Vilda_Vii

Seriál Wednesday je konečně režizérským počinem, který se vymyká Netflixovému schématu a jde od kořenů přímo na to, co člověk očekává, tedy brutální fórky, mrtvolný humor, ale hlavně se na děj nepříjemně nelepí těžká „lgbt“ témata, který Netflix velmi rád propaguje.   Divák je příběhem unášen ve svěžím tempu bez pseudo-romantických odboček a vykecávek. Nezbytné vztahové dialogy vůbec neruší a jsou vedeny správně po Adamsovsku.  Na dětského diváka je to chvílemi až příliš hororové, proto bych doporučil sledovat seriál dětem, kteří již sami napínavá témata vyhledávají a mají s nimi jinou (pozitivní) zkušenost.  Hlavní hrdinka Wednesday již není úplně dětská postava, režizér se snaží hlavní postavu posunout blíže k srdcím teenegerů, což seriálu prospělo a nabízí se tak větší množství zápletek, včetně bojových scén. Hurá do druhé série, rychle sem s ní. ()

Stanislaff

Konečně jsem objevil něco, co mě jako bývalého kantora baví. Tím Burton, hudba, Jenna Ortega skvělí. Těším se na další díly. Bezva. ()