Kokoti na neděli

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický / Komédia
Česko, 2021

Jak vidí svět nadrzlá feministka? Řítí se smrtící satirická relace s dvojnásobnou držitelkou Thálie Terezou Dočkalovou. (Stream.cz)

KofiAnnan

Takže aby bylo jasno, je to satirický pořad, který má upozorňovat satirickou formou na problémy dnešní ještě stále zakomplexované a postkomunistické společnosti. To, že ženský jsou jen na š...ní, praní a vaření už je snad dávno vyhynulý mýtus, ale stále se najdou tací prasáci, co pod vlajkou "tradičních hodnot" vyřvávají do světa své pomýlené, sexistické a debilní názory. Tento pořad nám krásně ukazuje kokoty různého druhu a povolání, a dokonce některé z nich můžete znát i z vysokých veřejných postů. Nic takového jako sexismus, diskriminace, homofobie, xenofobie a další nemá ve vyspělé společnosti co dělat, a ten kdo to nechápe je přesně kokot na neděli, pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek i sobotu, respektive na celý život. Není třeba se tady ohánět neomarxismem, extra korektností nebo feminismem. Ráda bych si myslela, že každý normální inteligentní tvor má nějaké zásady slušného chování a mezi to patří i nechovat se jako prase. Je smutné kolik lidí to stále nechápe a dál páchá nebo říká prasárny (na výbornou to umí naše hlava státu=prasák nad prasáky). Takže proberte se lidi, a ne není normální pořád někoho hrotit a diskriminovat za to, že není heteronormativ, bílý jako sníh či se ohradí proti nepříjemnému chování. Z recenzí mi je fakt smutno, protože to je čiré burantsví a žádná objektivní kritika. Terka Dočkalů to dělá skvěle a její vyprávění má být též satirické, aby se umocnilo, co říká. Rada na závěr, míň moralizování a zastávání „tradičních hodnot“ (už jen samotný výraz je k smíchu), víc respektu a koukání se na Kokoty na neděli. ()

sirjohn

Bohužel pravdivé narážky na jakoukoliv současnou scénu, z pohledu rovnoprávnosti ve všech oblastech. Názory, že žena by se neměla opíjet jako muž, nebo cokoliv by neměla dělat, je opravdu diskriminace, která do nového času nepatří. Platí to i pro stereotyp muže, který tu je rovněž řešen, zcela rovnoprávně. Hold každé relaci, která to řekne otevřeně. Palec nahoru Tereze, za super výkon! Doporučuji předchozí Branky Body Kokoti, které jsou snad ještě lépe zpracované, ale za to mohou omezení. Kdo nevidí kvalitu pořadu, měl by si zamést, chlapci, před vlastním prahem. Kdo nedokáže v sobě připustit, že není pán tvorstva, pak kvalitu a nutnost tohoto pořadu, za mě prostě neuvidí. Egu zdar! ;) ()

tchempi odpad!

Škoda, že na tuhle pizdu nenarazil Dominik na nějakém mejdle. Kdyby jí vymydlil všechny otvory, třeba by se jí v kebuli rozsvítilo. Ale spíš ne, v dotupráznu se ani světlo nešíří. ()

pokeandrew odpad!

Takhle to dopadne, když se dvě pitche rozhodnou natočit pořad kde budou rádoby humornou formou nepřímo sdělovat o jiných , že jsou podle nich pitche. Ubohá forma zesměšnování názorových oponentů ve stylu Já Taky a Na černých životech záleží v podání afektovaně pubertální Terezy na piku, se snad nemůže líbit ani dětem z prvního stupně základky na které je pořad pravděpodobně cílen. Pro mne jsou jednoznačnými kokoty Tereza Dočkalová a Petr Cífka a to nejen na neděli ()

Isuzu

Je zábavné čítať si tie uplakané komentáre potrefených husí (v tomto prípade gunárov :), krásne to potvrdzuje všetky stereotypy o mužných mužoch, ktorí sú čisto racionálni a nikdy nimi nezametajú emócie...až na tie chvíle, keď sa jedna inteligentná mladá žena nebojí poukázať na ten hnoj, ktorý v tejto spoločnosti stále máme a v ktorom sa niektorým jedincom očividne tak dobre žije. Nebojte sa chlapci, dobre bude ;). A môžete si aj poplakať, v 21. storočí to už máte dovolené. ()

vachyc74 odpad!

Název, obsah, provedení zapadá do marasmu dnešního světa Mee too, Black lives matter, poklekání fotbalistů před zápasem. Svět se zbláznil. ()

mp5991

Nechci zde kritizovat moderátorku za její názory, myslím, že většina prezentovaných "kokotů" si své místo v tomhle pořadu zaslouží. Na druhou stranu mi přijde, že její moderace nepřináší téměř žádnou přidanou hodnotu a stejný přínos by mělo postovat ty kokoty na stránku na facebooku. Jako propagace feminismu dobrý, jako satirický pořad nic moc. ()