Kokoti na neděli

(TV relácia)
Publicistický / Komédia
Česko, 2021

verbal odpad!

Civalovy hyperkorektní neomarxistické tumory (jakože správňácké, kancelačně kulturistické parodie na ty fuj fuj „zkostnatělé“ světopořádky), zcela na místě protékající levicovým kanálem bulvárních dezinformačních hyen, a jakože „nekorektně“ prezentované (sem tam řekne „kurva“, no chicht, chicht, hihň, hihň, „Pank není mrkev“ a tak…) hraničně afektovanou a vizuálně až bolestivou pizdou. To už byl teda méně trapný i ten Kapitán Řiť! Nechat kokoty dělat pořad o kokotech je dost těžký kokotismus a výsledkem je něco jako velmi vkusné Stalinovo pásmo košilatých vtipů a satir o politických vězních. ()

klukluka odpad!

Tahle partička nám vysvětlí, čemu bychom se všichni rozhodně (!) NEMĚLI, a čemu bychom se naopak rozhodně (!) MĚLI smát. Kádrováci mají svůj pořad. ()

Bozvav odpad!

Kde proboha Seznam vyhrabal tu osobu v nepadnoucím oblečení se a zjevnými mindráky? V Blesku pro ženy. Ne, neohromí mne, že je držitelkou dvou cen Thálie, neb dnes sítem cen propadne lecos. Tato dáma zjevně prahne po pozornosti ( jistě má to konec konců v popisu své práce), ale svou výraznou, impulzivní neverbální komunikací, podpořenou změnami hloubky hlasu a záměrně hektickou mluvou si buď dělá nepokrytě legraci s lidí s ADHD (argument, že tento syndrom postihuje výhradně děti a v dospělosti mizí je mylný, neb i když většině se ho podaří zvládnout, u některých jedinců ve větší, či menší míře přetrvává i v dospělosti), nebo má nějaký jiný problém. Díky covidu málo práce, někde se ty peníze přece vydělat musí, exibicionismus, porucha příjmu potravy, otec alkoholik, partner násilník, vlastně cokoliv. Jinak si neumím představit, co vede ženu k tomu prezentovat se v tak absurdním pořadu jako drmolivá ublížená kachna a používat takovou formu vyjádření, díky níž obsah ( který přitom není vždy úplně marný) zcela zaniká.  Shlédla jsem poctivě 5 dílů ( na upozornění dcery, že mi utekla klientka - ne zlatíčko, neutekla, je to jen další menšina, jejiž název trefně popsal kolega Verbal) a musím říci, že tento formát mne neoslovil, mám ráda recesi i nadsázku, jsem fanda černého humoru a to i na hraně, ale nesmí být to být trapná a prvoplánová záležitost. Slovy plebejce, je to děsná sračka a doporučuji neobkreslovat, ale vygumovat. PS: na otázku paní Dočkalové: "Vypadám snad jako odpad?" Ne nevypadáte, ale chováte se tak. Pokud je to pouze pro peníze, pak v pohodě, neb duševní prostituce, jak taky práce, pokud ne, jsou na to pilule. ()

Myrddin

Je to trapný a často docela dost. Ale ten pořad má být přesně takový. A takový pořad tady je strašně potřeba, aby si hovada jako Verbal nakonec zvykli (a když ne, tak aby jim mělo co zvyšovat tlak). Podle mě by to chtělo trochu víc si vyhrát se scénářema a vtipama, ale kromě toho je to skvělý! Navíc to vychází teprve chvilku, takže jsem si jistý, že tomu tvůrci a tvůrkyně přijdou na kloub. ()

cesmine

Nejlepší feministický pořad, který reaguje na aktuální dění. Tereza Dočkalová byla jedna z mých nejoblíbenějších hereček už před lety, když účinkovala v Ostravském divadle a tady jí to prostě fakt sedí. Vždy se najde hláška, která mě rozesměje, sem tam mi něco otevře oči, ale většinou je to pro mě především příjemné osvěžení, že nejsem jediná na světě, které některé chování lidí nepřijde v pořádku, prostě takový můj safe space, za který jsem moc vděčná. ()

Anife

No sláva, můj oblíbený pořad se přestěhoval z Blesku, který se občas chová jako kandidát na Prasáka týdne, na Stream, kde má daleko větší potenciál růst. Navíc zkrátili občas až moc dlouhé filmové vsuvky a grafika je líbivější. Humor je pořád stejně skvělý, já se z toho radostí fakt vobkreslím. V roli moderátorky si nedokážu představit nikoho lepšího než Terezu Dočkalovou. ()

topi80 odpad!

Marketing pořadu říká cosi o odvážné satiře bez servítků a podobně. Ve skutečnosti jde o servírování těch nejkonformnějších, nejkorektnějších názorů. Hlavně se probůh nedopustit nějaké kontroverze a nebýt v rozporu s jakoukoli do lidí aktuálně huštěnou ideologií. Kašírované svazáctví a komsomolství. ()

pokeandrew odpad!

Takhle to dopadne, když se dvě pitche rozhodnou natočit pořad kde budou rádoby humornou formou nepřímo sdělovat o jiných , že jsou podle nich pitche. Ubohá forma zesměšnování názorových oponentů ve stylu Já Taky a Na černých životech záleží v podání afektovaně pubertální Terezy na piku, se snad nemůže líbit ani dětem z prvního stupně základky na které je pořad pravděpodobně cílen. Pro mne jsou jednoznačnými kokoty Tereza Dočkalová a Petr Cífka a to nejen na neděli ()

Vikmal

Hé, já jsem feministka a kdo se mnou nesouhlasí, tak je kokot. Navíc hysterická a nesympatická. No, tak jsem kokot. ()

KofiAnnan

Takže aby bylo jasno, je to satirický pořad, který má upozorňovat satirickou formou na problémy dnešní ještě stále zakomplexované a postkomunistické společnosti. To, že ženský jsou jen na š...ní, praní a vaření už je snad dávno vyhynulý mýtus, ale stále se najdou tací prasáci, co pod vlajkou "tradičních hodnot" vyřvávají do světa své pomýlené, sexistické a debilní názory. Tento pořad nám krásně ukazuje kokoty různého druhu a povolání, a dokonce některé z nich můžete znát i z vysokých veřejných postů. Nic takového jako sexismus, diskriminace, homofobie, xenofobie a další nemá ve vyspělé společnosti co dělat, a ten kdo to nechápe je přesně kokot na neděli, pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek i sobotu, respektive na celý život. Není třeba se tady ohánět neomarxismem, extra korektností nebo feminismem. Ráda bych si myslela, že každý normální inteligentní tvor má nějaké zásady slušného chování a mezi to patří i nechovat se jako prase. Je smutné kolik lidí to stále nechápe a dál páchá nebo říká prasárny. Takže proberte se lidi, a ne není normální pořád někoho hrotit a diskriminovat za to, že není heteronormativ, bílý jako sníh či se ohradí proti nepříjemnému chování. Z recenzí mi je fakt smutno, protože to je čiré burantsví a žádná objektivní kritika. Terka Dočkalů to dělá skvěle a její vyprávění má být též satirické, aby se umocnilo, co říká. Rada na závěr, míň moralizování a zastávání „tradičních hodnot“ (už jen samotný výraz je k smíchu), víc respektu a koukání na Kokoty na neděli. ()

Isuzu

Je zábavné čítať si tie uplakané komentáre potrefených husí (v tomto prípade gunárov :), krásne to potvrdzuje všetky stereotypy o mužných mužoch, ktorí sú čisto racionálni a nikdy nimi nezametajú emócie...až na tie chvíle, keď sa jedna inteligentná mladá žena nebojí poukázať na ten hnoj, ktorý v tejto spoločnosti stále máme a v ktorom sa niektorým jedincom očividne tak dobre žije. Nebojte sa chlapci, dobre bude ;). A môžete si aj poplakať, v 21. storočí to už máte dovolené. ()