Strašidelné příběhy na dobrou noc

• USA Nightbooks

Alex má strašidelné historky rád, ale teď je musí tahat z rukávu každou noc – jinak zůstane i s novou kámoškou navěky uvězněný v kouzelném sídle zlé čarodějky. (Netflix)

Sopholojong

Fantasy Spy Kids (Janko a Marienka) v bizarnom mismasi, trapne odkazujucom na vsemozne carodejnicke, ci hororove klasiky. Evil unicorn je snad zly vtip, ale zase na druhu stranu "main witch" Ritterka svojim baby faceom a halloweenskymi kostymami vytvori nejednu perverznu chlapsku fantaziu. Este o milimeter horsie ako minulorocne tragicke Witches s Hathawaykou. ()

flyer.nick

Asi jako horor pro děti do 12 let OK, ale už samotná pointa "piš mi příběhy jinak tě zabiju" je od začátku hrozně debilní, když je píše desetiletý kluk. Příběhy tak jsou mixem triviálních historek, stokrát omletých zápletek a neoriginálních point. Čarodějka je děsně otravná, kluk nesympatický a kočka a holka nudné. Vizuálně to ale vypadá skvěle a nemusel by se za takové kulisy stydět leckterý lepší film, ale tím se ten film zachránit nedá. Ale aspoň nějaká ta hvězda za ne úplně odfláknutý konec, i když přetrpět první hodinu bylo utrpení. ()

mullerad

Ja neviem, celkom sa mi to páčilo, takto si prestavujem horor pre tínejdžrov, za to by som dal 5 hviezd. Je to miešanie rozprávky s prvkami hororu, pre deti asi prisilné, pre dospelých zase detinské, za to tak 2-3 hviezdy. Pre správnu vekovú skupinu iste za 5 hviezd. Určite to treba vidieť, pozor však, aby sa tí menší nepozerali cez kľúčovú dierku. Po tomto iste len tak nezaspia. "-) ()

Ulquiorra Cifer

Nevím - u tohohle dílka bych slovo horor ani nepoužíval. Jedná se spíše o strašidelnou pohádku 7+. Dětem se bude líbit, dospělé neunudí a pro rodinnou podívanou určitě super. ()

DK197

Já od toho nic nečekala a královsky se bavila. Nápady super. Strašidelná pohádka pro děti. Za mě dobré. Určitě se k tomu někdy vrátím. ()

Accuphose

Spisovatel nemající co psát, je jako suchá nymfomanka... Neexistuje. Naopak, spisovatel má v hlavě milion drobků, které se spojí dohromady v momentě, kdy si k tomu sedne. Neví teda, co z toho přesně bude, ale bude. Jenže, jak jsem zjistil, příběh o 10-letém podivínovi, napsal podivín pro desetileté podivíny. No jen... jak to mám jenom hodnotit že, na to se musím vyspat:-) Strašidelné příběhy mě uspávaj :-) Nakonec dám teda tři hvězdičky :-) Nebylo to zlý a vizuelně mě to neuráželo. A navíc jsem vděčný za každé dobré fantasy :-) ()

Colomba666

Ještě, že jsem si asi v půlce filmu přečetla, že se jedná o dětský horor, což jsem se po celou dobu sledování domnívala, jinak jsem už byla nachystaná toto dílo hodit do odpadu.  Jako dětská pohádka se strašidelnými prvky je to fajn, asi určitě lepší než Mařenka a Jeníček. ()

ondyGAMESTV

Strašidelné příběhy Cruelly de Vilové Příběh [6/10] Film není špatný po vizuální a nápadové stránce. Je to příběh, který je jednoduchý, což vůbec nevadí, někdy se prostě originální nápady musejí udělat jednoduše, ale tohle je ten typ filmu u kterého si kladete (fakt) spoustu otázek, např.: Na co to koukám?, nebo Tohle je film pro děti? a další nevysvětlené věci, protože je film častěma strašně jednoduchý. Film se snaží třičtvrtě času působit jako odlehčený horor pro děti a dospělé, ale ve třičtvrtě filmu, film najednou vyslyší volání svého žánru a stane se plnohodnotně strašidelným hororem, což pro děti, no nevím. Smysluplnější by bylo, kdyby ty děti prostě utekli a to že příběh perníkové chaloupky byl "reálný" se nestalo, ikdyž na jednu stranu je to dost zajímavé. Myšlenka, příběh, nápady jsou zajímavé a originální, celek je napůl. Přesně takový ten typ filmu, na který se podíváte, ale už ho nechcete, nebo nepotřebujete nikdy znovu vidět. Pořád je to ale film, co neurazí a pobaví (ta mladá čarodějka mi hrozně připomínala Cruellu 😂), pokud by vzniklo pokračování, s radostí bych ho zkoukl 🧙‍♀️ 60% ()

Milo384

Děcka chtěly horor a byly spokojené. Když k filmu přistoupim jako k dětské fantasy a hororu, tak jsem se i já dobře bavil. Hororové tak akorát pro děti. ()

majorzeman13

5/10. Průměrný fantasy, rodinný snímek. Krysten Ritter je skvělá a svoji roli čarodějnice si fakt užívá. Rozhodně se nejedná o nějaký horor,ale pro mládež a děti by to mohlo být zajímavé,strašidelné,nadprůměrné  a možná i děsivé?! Pro mě jen čistý průměr ! ()