We're All Going to the World's Fair

• Kanada We're All Going to the World's Fair (viac)

Mladá introvertka Casey (Anna Cobb) se odhodlá ke hraní neobyčejné hororové online hry„ World’s Fair“. Rozhodnutí natáčet tuto život měnící zkušenost vede ke smazávání hranic mezi realitou a snem. Co se skutečně děje a co je jen odrazem její fantazie? (haluska11)

silentname

Snaha sa síce cení, ale to je asi maximum, čo môžem k tomuto povedať bez toho, aby som nebol úplne sarkastický. Hoci je pár veci, ktoré by som na "We´re All Going To The World´s Fair" vyzdvihol, ako celok toto vôbec nefunguje. Je tu pár okey scénok, ako napríklad video s chudákom Poeom alebo prvé video, ktoré pošle Casey JFL... plus ešte natočenie jej spánku... okey... toto sú fajn momentky, ktoré by som filmu celkom akceptoval a dokázal to pochváliť v rámci debutového filmu. Ešte dodám, že problémy, ktoré pôjdem za chvíľku menovať podľa mňa neležia na pleciach Anny Cobb. Mám taký pocit, že sa snažila tomu filmu pridať maximum a miestami sa vie správať celkom creepy. Nemá však dokopy moc čo do toho filmu pridať. Maximálne svoj charakter ... a ten som tu celkom pokojne prijal. V rámci možností celkom okey. Film však nevie pracovať s atmosférou, nevie ako podať príbeh, nevie dokonca podľa mňa ani čo chce vlastne s týmto projektom spraviť. Pripomenulo mi to možno časy, kedy bolo najfascinujúcejšie sledovať na Youtube video "Usename 666" a možno na moment uveriť, že to nebol fake, ale v podstate to isté by sa dalo povedať o tomto. Akurát je to oveľa dlhšie, menej úderné a dokopy nemá príbeh, ktorý by som mal záujem nejako výraznejšie sledovať. Za mňa nuda, no pár nápadov to malo. Trebalo to ale urobiť nejako inak. Film ma má vtiahnuť do deja, nie uspať. Hodnotenie: D+ ()

YumiOkami

🖥️📹🎡 »we're all going to the world's fair« by se mohl popsat jedním slovem: škoda. škoda, že scénáristka odflákla konec. režii a editing zvládla na jedničku, ale scénář bych asi přenechala někomu jinýmu. pořád jsem čekala na nějaký "wow" moment, nicméně ten, i přes creepy atmosféru, se nedostavil. tyhle estetický divno filmy miluju. například broadcast signal intrusion, který vyšel ve stejném roce jako tento snímek, byl podivný, ale úžasný. herci skvělí, hudba špičková, jenom jsem od toho čekala něco víc. taky mi to chvilkama připomnělo krvavější indie film the dirties. i sem bych klidně dala nějakou krvavou scénu. ŠKODA! ()

domirovec odpad!

Odpadní hodnocení normálně nedávám, jelikož se mi hnusí ten agresivní černý palec dolů, který vypadá jako kdyby k tobě mluvil a říkal ti něco ve stylu: Jestli na mne klikneš, tak jsi hluboko v prdeli, je ti to jasný? Když na mě klikneš, každý kdo uvidí tvé hodnocení, tak si bude myslet, že jsi agresivní špína co všude okolo sebe rozhazuje negativní energii a blokuje dobré pocity ostatním, křesťanským uživatelům, kteří si tuhle pakárnu užili. Jenže co dělat, když film, který já, hodný člověk negativně ohodnotil tím nechutným palcem dolů, opravdu stojí za velký špatný? Nic, prostě tam dát ten černý palec dolů. No a to je přesně to, co si tahle ptáčkovina jménem We're All Going to the World's Fair zaslouží! Nic víc, než jeden, svalnatej palec dolů od svalnaté levačky od svalnatého uživatele webové stránky určené ke kritizování filmů. ()

Auguscotty

Celkom sklamanie. Anna Cobb je vo svojej prvej úlohe dosť dobrá a použitie hudby, hoci v tomto prípade dosť minimálne, je taktiež decentné. Niektoré scény boli fajn (tie so zaspávaním, či Caseyin tanec a spev), no väčšinou išlo o príliš dlhé pasáže, kde sa vôbec nič nedialo. Motívu internetu a jeho nepríjemných zákutí sa tak za následok venovalo veľmi málo času. Popravde som celkovo čakal viac vývinu, či už dejového, alebo z oblasti toho, kam až môžu zájsť internetové výzvy a čo je vlastne skutočnosť. ()

Philcze

"Teenagers scare the livin' shit out of me." Portrét ztracené dívky, která zná lidskost jen skrz videa napůl vysvlečených žen, které po nocích praskají bublinkové fólie, neboť rezignovala na jakoukoliv formu kontaktu mimo displej notebooku. Stejně tak naprosto věrný pohled na fenomén internetových hororových báchorek, často praktikovaných lidmi s nevyřešenými psychickými problémy, jejichž vysvětlení hledají v temných koutech internetu a zoomování na vlnivé pixely v rohu obrazovky. Formálně je to nekonzistentní a rozkolísané, chvíli artově statické, jindy nezávisle roztřesené, závěr je pak vyloženě nezvládnutý a určitě by se dal najít argument, že s odhalením druhé strany trošku mizí napětí webového neznáma. Dlouho jsem ale neviděl film, který by z internetu zase jednou udělal nefalšovaně strašidelné místo, a nenimral se v unavené kritice sociálních sítí jako všemocného zdroje zla a sobeckosti. V době, kdy žijeme v představě, že o něm víme zcela všechno, je to věc hodná uznání. 70 % ()