Lišiak a zajuška

• Česko Lišák a Zajda (viac)

Vítejte v tom nejbláznivějším lese široko daleko. Lesním královstvím vás provedou dva nezvyklí přátelé – Lišák a Zajda... Lišák a Zajda společně obývají útulný domeček uprostřed hlubokého lesa, který je plný dalších zvířecích i pohádkových kamarádů. Zajda se pečlivě stará o jejich domácnost, naopak Lišák je nenapravitelný rošťák a mlsoun. Mezi jejich nejlepší kamarády patří sporťák Kňour a přemýšlivý Výr. V lese se však můžeme setkat s dalšími bláznivými postavičkami, mezi něž patří například mořská panna ve vaně nebo nafrněná městská veverka. V tomto lesním světě se zkrátka představivosti meze nekladou a není nouze o bláznivou zábavu. Seriál vychází z oblíbené knižní předlohy a vyniká kouzelnou animací, která mísí tradiční jílové postavičky zvířátek s moderní 3D technologií. (Česká televize)

lele

Musím říct, že tady mě na první dobrou zaujal kanec ve stylovém oděvu :D Ale nejoblíbenější postavou je zloděj vlk, který neúnavně hází do pytle příbory a další majetek svých kamarádů :D ()

ostravak30

Lišák a Zajda je celkem průměrný seriál, kterých by se dalo sehnat mnoho. Prostě parta kamarádů, jež zažívají v lese různorodé příhody. Faktem je, že v době počítačové animace tenhle způsob animace vypadá fajn. Ještě víc se mi ale líbilo celkové ztvárnění lesa, což je rozhodně další plus. ()