Animales Humanos

Manželský pár sa snaží pestovať si dobré vzťahy so susedmi od vedľa, avšak ich malá dcéra má strach z ich psa. Susedia sú fanatickí ochrancovia zvierat a svojho miláčika považujú za súčasťou rodiny. Po tom, čo jedného dňa zviera napadne dievčatko, dochádza k sporu, ktorý končí smrťou psa. Susedia sú pripravení pomstiť sa tými najhrubšími prostriedkami. (Arsenal83)

jethrotull

Ano,malo to celkom napatie,ale bohuzial spravanie sa dementnych rodicov nemohlo dopadnut dobre pre to male dieta.Tak sprostu matku som davno nevidel. Ked ma noz a pichne do ruky sialenu psickarku,tak potom ho v pohode necha na zemi a ide si dolu na prizemie,kde vie ze su ozbrojeny votrelci,ale ved vsak zraneny muzicek ma predsa golfovu palicu a to ich troch predsa ochrani? A samozrejme ked ovali flasou tu sialenu psiu fanaticku,tak naco ju dorazit,preco odist von,ved je predsa "logicke" ist na poschodie. A tam sa potom vratit odbavit sa na uz vlastne mrvom chlapovi,zatial co ta uplne vypatlana psia matka lezi v obyvaku na zemi a tu treba ako hlavnu strojkynu nasilia dorait. Ale preco,ved to by bolo moc jednoduche. Proste nelogicka kravina. Ak chcu takyto ludia v boji o zachranu vlastneho zivota jednat moralne a slusne,tak je skoda ze ich Ti maniaci nepobili vsetkych. Pre mna velka slabota a to malo velky potencial ale bol bohuzial premrhany takouto nelogickou zlataninou. ()

lineker

Od začátku lze tušit, že v tomhle sousedském soužití nastane nějaký zlom. A po jeho uskutečnění se film začne ubírat zcela jiným směrem. A také, že ano a po pomalejším začátku se rozjede slušná home invasion. Jen jsem si nějak nebyl jistý ba kterou stranu se mám vlastně příklonit. ()