Holky z červeného gauče - Série 2 (2021) (séria)

Šlapky se nelíbají (S02E01)

(epizóda)
  • Španielsko Las putas no besaban en la boca

Zraněná Wendy přemýšlí o tom, že by se pomstila Christianovi, který zoufale hledá Moisése. Coral má Romeův osud ve vlastních rukou. (Netflix)

Trevor

Fetovanie, uťahovanie si z kresťanskej modlitby a feminizmus...sračky ktoré Netflix prináša v drvivej väčšine svojich umeleckých výtvorov...nuž milý Netflixáci, pustite to nejakej slečne ktorej pasáci vytrhali všetky zuby aby robila lepšiu...ale sme liberáli, najstaršie remoslo bude po našom. Oproti prvej sérii sa vytratilo všetko čaro, horšie sa začať nedalo ()

Deleatur

Sotva jsem ty divoženky za 1. sérii pochválil, tak se na začátku druhé nechaly ovládat sentimentem. Ještě že to jistila zrádkyně. A už i mně, sodomitovi, začíná být z těch sexuálních praktik šoufl; to po šlapkách nikdo nechce normální sex? Po tom kozelci bych se vůbec nedivil, kdyby se aspoň ve vedlejší roli objevila šlapka s vytrhanými zuby právě z toho důvodu, který uvedl jiný recenzent. Tfuj. ()

hwnd

Už konec minulé série, kdy ťapky bafly bagr a vymyslely ďábelskou lest, byl totální úlet. Další série chce evidentně ještě přitvrdit. Snažím se to teda brát s hodně velkým nadhledem, takže plus mínus asi průměr, protože sledování bylo celkem zábavné. Ovšem obsahově je to blbost na blbost často do extrému. ()