Boba Fett a Fennec Shand sa ocitajú uprostred vyhroteného konfliktu. (Disney+)

matony1989 odpad!

Pozor Spoilery Tak finále za nami. Motív Boba Fetta stále neznámy. Hlavný hrdina ktorý nerobí vlastné rozhodnutia, ale je len posúvaný dejom pasívne inými postavami, nie je zaujimavý. Buď za neho hovorí a rozmýšľa Fennec, alebo ustúpi okamžite teenagerskemu bike gangu, ktorý nechcú poslúchnuť jeho povely/plány. ( Boba: ideme sa skryť do paláca, tam máme dobré miesto. oni: nie, my ostaneme tu. Boba: ok, ostaneme tu.) Veľké vyvrcholenie absolútne bez napätia, bez postáv na ktorých by mi záležalo.  Nesmrteľnosť postavy kvôli jednej prilbe a náprsnemu platu, ktorý je neskutočný magnet na všetko čo je na Bobu vystrelené. Neskutočne hlúpe zábery ako do nich prášia non-stop, už to nimi klepe, ale všetko to pália zrovna do brnenia, takže vyviaznu vždy bez škrabnutia (znova, žiadne napätie, lebo hrdina proste v ohrození nie je). Na vycvičenie rancora bolo vraj treba neskutočne veľké úsilie a čas, ale nič z toho nebolo nikdy ukázane ( okrem scénky kde sa to spomínalo), ale odrazu je proste vycvičený. plusy epizody : - Boba na Rancorovi - Mando + Boba fight ()

Merotren

Jako bych to minule neříkal, hlavně nic dalšího nedávejte Rodriguezovi, ten tu nemá co dělat. A co se nestane? Dostane na na starost i samotné finále, no já se poseru. Pár dobrých věcí vystřídá kupa nezajímavých a do očí bijících nesmyslů. Takhle fakt ne. ()

zborja

Kniha Boby Fetta má pět kapitol a dvě kapitoly bonusové. Takto mi celý seriál dává smysl a jsem s ním naprosto spokojený. Boba dělá čest svému otci a všem svým bratrům klonům. Je snad jasné, proč Velkou Armádu tvořili kopie Fetta a ne třeba Banea. Na to nezapomínejme. Máme tu již jeden animák věnovaný jen Bobovým bratrům, ve kterém se i samotný Boba v mladší verzi objeví. Tímto bych Fettovskou ságu považoval za pěkně uzavřenou. Boba nakonec našel pomstu, klid, rodinu, domov. Celkově jsem z této epizody byl nejdříve rozpačitý. Část připomíná uvíznutí Mandy v jiném baru s jinými spolubojovníky. Nekonečné množství Pikeů zase připomínalo proudy stormtrooperů s lepší muškou. Pokud jsem dříve fandil modům, Gammoreanům, Krrsantanovi a dalším, tak v této epizodě jsem k nim až na prá momentů příliš netíhnul. Ale to ani k Mandovi a jeho prckovi. Dle mého tato epizoda a dvě předchozí měli zůstat bez roztomilých emocí, kvůli kterým se mi líbí Mando. Tady prostě přebývají. Zůstat u strohosti s dávkou Tuskenských emocí, to by více bodlo. Stejně jako když se proti sobě postavili hrubá svalovina a chladná technika. A jak již bylo řečeno, pokud by se dostalo i na trenink Mazlika, ve stylu Quill a IG-11, tak by to bylo ideální. Ale i tak, Mazlíkovo řádění tomu dalo korunu a mně vyloudilo úsměv na tváři. Díkty za tu kapitolu a celou Knihu. ()

lu.ger

No je to v prdeli... co si o tom myslet..? Ten Fet tam byl prostě nějak do počtu, celou fetí serii :) :(. Jako kdo chce mít ucelenýho Mandáče, musí zkouknout poslední tři epozody sýru Feta. Ale tahle poslední je chutná tak napůl. Něco nebylo špatný, ale koukat půl hodiny na střílečku, z toho už sem asi vyrost. Jako kdyby neměli co dál nabídnóut - nák to zakulatit. Ale pozor, hudba na konci! To nemá chybu... Fetttttt. Bóooba Fet! Yes, to se povedlo! ()

Harry89

Dávám 5* ale! Rodriguez už dávno nemá tu šťávu jako dřív a poslední díl měli svěřit zase Filonimu. Z téhle epizody jsem se rozpouštěl blahem a zároveň byla, fakt nevím proč, taková dost divná. Co si Grogu vybere bylo více než jasné a jako předehra k S03 The Mandalorian to bylo celkem fajn. I když mám k seriálu určité výhrady, tak jako celek se mi docela líbil. ()

Miky191

Rodriguez bol vždy mizerný režisér, ktorému filmy fungujú, keď sú v scéne maximálne dvaja až traja herci. Finále Bobu sa doslova rozsypáva v akčných scénach, keď prebiehajú boje v mestečku, najsilnejšie momenty má táto epizóda práve v komornejších momentoch. Taký farebný trash, ktorý je sklamaním po predchádzajúcich dvoch epizódach, ale ako finále seriálu paradoxne celkom baví. ()

Stingray

Tři hvězdy jen za to, že byla tahle epizoda vlastně bez překvapení. Všechno se očekávalo. Ale Rancor versus Droidi za mě skoro lepší naž Godzila vs Kong. Rodriguez, ale ať už asi radši točí jen pro děti. Sorry Bobbo, ale Mando s “prckem” ti ukradli seriál. ()

Kchamobrasko

Poctivé finále. Tuna fanservisu, který je ale skvěle naservírovaný. Například všechny scény s rancorem jsou dech beroucí obzvlášť ta s Groguem . Každá postava dostala svůj hrdinský moment. Asi nejlepší, když nepočítám Manda a Grogua byl finální duel mezi Boba Fettem a Cad Banem. Jsem rád že nezapomněli na Bobův výcvik Banem. Potitulková scéna je trochu zklamání, ale co se dá dělat další seriál o né moc zajímavé postavě. 8/10 ()

Johny203

Celú epizódu sa bude iba strielať, čo by sa mohlo pokaziť? Keď to píše Favreau je všetko možné. Scenár je katastrofálny a réžia priemerná, ničím nevyčnieva. Dá sa tam nájsť minimálne 5 monebtov z iných filmov, od Bad boys až po King Konga čím viac nato človek myslí tým je to horšie. ()

unYso

Neviem, kto vymyslel takú celkovú shit zápletku ale mal by si vstúpiť do svedomia. Ak to bol Rodriguez tak mu gratulujem k tragédnosti. A samozrejme, takmer v každom diely chýbala logika, niekedy aj absolútne základy logiky, obzvlášť v tých dieloch od Rodrigueza. Celkovo to mohlo byť zápletkovo oveľa hlbšie a s oveľa lepším finále a bez zbytočných postáv, efektov, rozhovorov, scén atď. PS: Na záverečnú "bitku" treba nachystať mixér na oči. Otras!!! ()

APLSMLS

Finální showdown uspokojivý, akce téměř celou dobu, par blbosti a vykrádání westernu, assasin creedu a kingkonga tomu klidně odpustim, jenom ten trapnej disney pokus o cool teenagery skrz barevnej mod gang se měl proste vystrihnout. Bobuv tandem s Mandalorianem nice! Jak Kariya/Selanne bo Kobe/Shaq ha ()