Beverly R. Sutphinová (Kathleen Turnerová) je dokonalou gazdinkou a vzornou manželkou zamestnaného zubára Eugena (Sam Waterson) a chápavou matkou dvoch dospievajúcich detí. Je však trocha neurotická a neupokojí ju nič iné, len kruté ohováranie, ba často až obscénne hovory, ktorými najčastejšie obťažuje susedku. Na jej reči, pohoršovanie či šírenie klebiet doplatí životom niekoľko obyvateľov mestečka. Dôkazy proti Beverly vedú až k jej zatknutiu a následnému súdnemu procesu. Žena je veľmi populárna a obyvatelia ju nevnímajú ako vraha, ale ako významnú miestnu celebritu, ktorá preslávila ich mestečko. (TV JOJ)

Yojimbo

Jen pro Kathleen Turner bych dal 4 body, ale pravdou je, že na tomhle filmu je něco laciného, co ho sráží do vod průměru. Jinak skvělé psycho, u kterého jsem se dobře bavil! ()

Tanmut

Ačkoli ten film operuje s mnoha klišé, všechna jsou vlastně tak trochu mimo; mají parodický potenciál, ale nadsázka nejde do absurdna, spíš se všechno děje tak normálně a přirozeně, že si jeden ťuká na čelo. Už jen ta premisa: vraždy za maličké neřesti, kvůli kterým by jeden vraždil. Proces je krásná ukázka rétorických (a nepřípustných) kliček, kterými seriáloví Perry Mason, Matlock a já nevím kdo usvědčovali vrahy, ovšem opět naruby. Kathleeen Turner jako dokonalá manželka a máma byla opravdu k zulíbání ()

Clark_Kent

Kathleen Turnerová tu opravdu miluju. Vzorná manželka a hospodyňka, ale dejte bacha jestli jí nějak pohoršíte či pomluvíte. Potom se můžete a dostanete dolů do hlíny. Já jsem si přišel na své a při sledování, jsem se docela uvolnil. ()

petrik11

Jeden z posledných filmov, kde som zachytil Kathleen Turner. Netvrdím, že nič netočí, alenejako som ju nezachytil. Nebolo to najhoršie, ale ani bohvieaká sláva. ()

spawnxp

Bez Kathleen Turner by to asi málokdo pobral ale takhle pohodovka s hromadou vražd (motiv tý poslední jsem sice nějak nevychytal, ale neva). Docela jsem se bavil. ()

kolodej1

sice o vraždy není nouze, tak se jedná především o komedii, kdy se dějí vraždy z bizarních důvodů a prkotin. Vše se ale děje v humorném duchu. Je to taková příjemná černá komedie, typická oddychovka ()

Radek273

Potrhlá komedie, která si vše kazí přehnaně dospěláckými scénami uspokojující tak možná sexuálně chtivé diváky. Jinak to není ani tak špatné, zasmějete se, ovšem takovéhle vsuvky jsou vyloženě navíc! ()

Dombzila

Serial Mom je slashero-komediální blbůstka o klasické americké matce, která má ovšem jedno velké tajemství. Je to silně zábavná podívaná plná jednoduchého amerického humoru, který zde skvěle funguje. Musím vypíchnout naprosto úžasný výkon Kathleen Turner, protože právě ten dost táhne celý snímek nahoru. Dost fajn jsou také vraždy, kterých je dostatek a jsou zábavné a neodfláknuté (obzvlášť umlácení jehněčí kýtou). Ve finále se tak jedná o ne moc známý klenot, který luxusně pobaví a hravě zabije nudný večer. 70 % ()

VLAN

Hodně vtipný film, u kterého se nasmějete. Řadí se spíše ale do kategorie filmů, na které se člověk kouká když neví co by dělal nebo se chce jen zasmát, žádný pořádný příběh nečekejte a dořešenost detailů už vubec ne. ()

entronov

Takto přímočarý film bez jakékoliv zbytečné kaše jen tak nenajdete! Kathleen Turner byla výborně zvolena pro svou roli sériové mamky :) ()

Pokri

Silné momenty to má, ale je ich pramálo a Watersov humor mi očividne nesedí, čo som zistil už v plameniakoch. Tam som však kvitoval, že ma dokázal zhnusiť a zaskočiť, toto je divácky určite prístupnejší film, ale aj nudnejší. Pravdupovediac, neviem či ma mali baviť repliky alebo teatrálnosť vrážd, každopádne to vo všetkých rovinách zostalo mdlé. Nefungovalo to ani ako vážny film, ani ako čierna komédia, to by bolo treba viac tlačiť na pílu spoločenskej nekorektnosti. ()

Dataminer

Černá komedie s nadsázkou, kdy jakýkoliv prohřešek/zlozvyk může být důvod, aby za něj někdo zaplatil cenu nejvyšší. Dodržujte pravidlo číslo jedna - raději nelezte sousedům na nervy, nikdy nevíte...... ;) ()