Cenná väzenkyňa utečie z väzby Novej republiky a hľadanie odpovedí znovu spojí dve staré priateľky. (Disney+)

Solverino

Vydržel jsem asi 20 minut a musel to vypnout, začínám být na tyhlety automaticky generovaný pohádky starej. Směšný reálie a kulisy, směšné herecké (ne)výkony a celkově tragédie. Kde jsou doby původních Star Wars? Tohle je už pro mě nekoukatelné, rádoby kostými jako kdyby je šily postižené děti a režíroval to epileptik, strašná klipovitost, totální povrchnost a nereálnost (18ti letá "generálka") srandovní oblečky a mlácení se světelnejma trubicema... jak se mi tohle mohlo kdysi líbit? Fuj! Tohle už fakt ne. ()

Litvicek

Rozejděte se, tady není nic k vidění. První epizoda a já nevím, jestli mám dřív zívat a nebo být nasraný. Nastínění nezajímavé zápletky chápeme. Jediovské akční scény už tolik né, protože jsem se FAKT nebavil. A nezaujatý monotónní postoj Rosario Dawson mi nepomáhá, protože vypadá, že by si v těch scénách taky nejradši zívla. ()

Nykrous

Fuha, takovou hrůzu jsem nečekal. Pod 3 hvězdy nejdu snad jen kvůli tomu, že je to začátek a doufám, že se to zlepší. To je prostě stejné jako Kenobi (1. epka se mi dokonce líbila víc). Nechápu proč to tady nikomu nevadí a u Kenobiho se z toho mohl každý zbláznit. Příběhové zkratky na maximální úrovni. Vše se děje jen proto aby se to dělo, k tomu klasicky macguffin. Vše vypadá prostě hrozně levně a nemyslím tím vizuál. Akce mě fakt vyloženě vytáčela. Nic u ní není vidět, je pomalá a nelogická. Nulová výstavba. Já chápu, že to je ve starwars klasika, ale už mi to fakt začíná vadit a Ahsoka má prostě smůlu, že je tu až teď, kdy jsem to stejné viděl u každého SW live action seriálu. Dále bohůžel pro mě Rosiario Dawson prostě není Ahsoka. Já to z ní prostě necítím, ale to tomu seriálu nijak neberu. Sabine mě baví, Hera mi taky přijde super, Ezra se mi nezdá, ale uvidíme. No takových 5/10 a už teď začínám být smutný, tak mě snad ještě překvapí. ()

Kaka

Docela temná a atmosférická otevíračka ve stylu Rogue 1 a dalších moderně pojatých Star Wars stories poslední doby, která je trochu provoněná vůní dobrodružství Indiana Jonese se specifickými trademarky a artefakty. Oceňuji fakt, že se tvůrci vytasí hned s téměř všemi stěžejními postavami a i bez znalosti Rebels je to zatím docela zábava. ()

Milda003

Já jsem fanouškem SW.. viděl jsem všechny filmy, Mandalorian i Seriál CW takže jako vím kdo Ahsoka je. V Mandym byla úžasná.. Ale tady? Seriál Rebels jsem už nesledoval, protože jsem měl pocit, že už to pro mne není, oproti CW se to odehrávalo už jako mimo můj SW svět a nové postavy mi byli hodně nesympatické to je to co mi tady vadí.. Chtějí po někom aby naskočil do rozjetého vlaku. A je to nějaký moc takový přehnaný.. Mečem dělá ďoury o velikosti kanálového poklopu do metrový podlahy z kamene ve svatyni staré tisíce let, kde je mimochodem schovaná mapa k Ezrovy, kterej je nezvěstný cca 5 let, jak do ementalu, ale pak zase někdo jiný někoho propíchne a vlastně o nic nejde.. přežije to... Obi-wanovi to nebude sahat ani po kotníky.. ()

• Holografická místnost na Home One je úplně stejná jako ta, kde se Luke (Mark Hamill) zpátky přidal k Rebelům před útokem na 2. Hvězdu Smrti v Návratu Jediů (1983). I zvuk hologramu je úplně stejný jako zvuk hologramu plánu útoku na Hvězdu Smrti. (Veskoslav)
  • Těžký mon calamari křižník, na který přiletí Ahsoka (Rosario Dawson), je Home One – vlajková loď admirála Ackbara, která se účatnila bitvy o 2. Hvězdu Smrti u měsíce Endoru. (Veskoslav)
  • Clancy Brown si zopakoval svou roli jako guvernér Ryder Azadi, kterého daboval již ve Star Wars Povstalci (od r. 2014). Ze zmíněného seriálu je i mladý senátor Jai Kell, který se poprvé potkal s Ezrou na Imperiální akademii, aby se následně přidal k Povstání a působil jako buňka na Lothalu. (Veskoslav)