Budúcnosť ľudstva spočíva na Furyho pleciach. (Disney+)

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 6  Šiesta a finálna epizóda seriálu Secret Invasion je úžasným zakončením tejto série. V tomto záverečnom diele sa všetky niti príbehu uzatvárajú a pravda o mimozemských infiltrátoroch je odhalená. Táto epizóda nás prináša obrovské množstvo emócií a akcie. Postavy sú postavené pred rozhodujúce momenty a ich charaktery sú testované. Dlho očakávané stretnutia a konfrontácie prinášajú do príbehu dobre vyvážený mix napätia a nečakaných zvratov. ()

Tom10000

6. a poslední díl 1. a taktéž závěrečné série. Fury se vydává spolu se svojí ženou (Skrullkou) do Finska, kde se jí svěří s tajemstvím, jež v sobě držel, a kde taktéž vyzvedne Sklizeň a několik jeho potřebných doplňků, tedy pásku přes oko, kabát a další. Nemáme nejmenší tušení, kdo se pod jeho zjevem následně vydá do základny vzbouřeneckých Skrullů, a kdo se utká s Gravikem. Tomu sice nejprve předá Sklizeň, aby se s ní posílil, avšak i on získá potřebnou moc. Ta převáží nad tvrdými, ale nerozvážnými údery, zejména po odhalení Furyho tváře. Na jistou smrt se totiž vydala G´aia, a zvítězila. Prezident je po odhalení Rogersovy tváře přesvědčen, aby zastavil útoky na Rusko. G´aia vysvobodí všechny vězně, jež Gravik tušil. Mír se zdá již v dohledu, Gravik totiž umírá její rukou. Prezident USA však vyhlásí likvidaci všech Skrullů, jichž je na zemi přes milion. G´aia se spojuje s ruskou agentkou, a tedy znovu přechází na stranu zla. Nalézá však další stovky uvězněných lidí. Masakr začíná, zatímco Fury se vydává se svojí ženou na oběžnou dráhu. 75 procent. Lepší závěr, ale i přesto se mohl vyvinout v cosi lepšího. ()

onosendai

No to teda byla bída. Možná kdyby z toho udělali film a vynechaly všechny ty povinný woke vsuvky, tak by to bylo na slabý 4 hvězdy, ale téma bylo dost naředěný aby vydalo na šest epizod a vlastně jedinnej důvod proč jsem na to koukal byla skvělá postava Olivie Colmanové. Třeba natočí další seriál s ní a s Daenerys... ()

cenitel

Ježíš, tady to zesrali, jak mohli a kdyby celkově Marvel neměl kladné hodnocení, věřím, že klasicky by takový seriál měl max. 45%. Bitka Gai s Geavikem, WTF? To máme tady novou Captain Marvel? Spíš lepší super kombo, celá série byla spíš o dalších zjištěních o Nicku Furym. Jaký měl trochu život. Gaiu v tomto případě uvidíme v nějakém novém budoucím filmu. Ale závěr velmi slabý, taky jsem čekal díl aspoň na hodinu, jak bývá často u posledních dílů. Celá série lehce zbytečná. Máme tady 2 postavy nové do budoucna: Gaia a ta super chytrá stále usměvavá ženská, co má ze všeho prdel a přitom to bere vážně. Zabíjí s důvtipem. Přišla mi skoro až jak Umbridge z HP. :D Celá série za 3*, bohatě postačí ()

Johny203 odpad!

Finále je nepozerateľné. Hlavná konfrontácia je odporne digitálna, celý ten zvrat v Novom Skrullove je bullshit, tomu snáď nikto neveril že to je tak ako sa to prezentuje a máme tu ďalšiu mimoriadne OP postavu čo človeka iba znechucuje. ()