Fury zhromaždí svojich spojencov a Gravik čelí nepokojom. (Disney+)

exree

Viděl jsem to 2x. Po prvním zkouknutí jsem si pamatoval jen konec, tak jsem si to pustil znovu později a to už mě to bavilo víc. Sice bych chtěl, aby to mělo trochu šmrnc, ale v porovnání s předchozími díly se aspoň něco děje. Jen teda ten krevní fetish... jako asi chápu a není to úplně blbý koncept, ale to jak se to v serálu prezentuje... proč tak lacině a přímočaře? Myslím, že by to působilo líp, kdyby tam hodili pár flashbacků do Endgame, kdy by Skrullové obcházeli bitevní pole hned po bitvě, prostě nějaké epično. Za mě je to promarněná příležitost. ()

panvasik

Další z řad kvalitních epizod a já si vlastně myslím, že i jedna z těch nejlepších. Upřímně se bojím jak dopadne finále, ale tady si mě to určitě dostalo a nemám s tím žádný větší problém. Slabší ohlasy na tuhle epizody mě docela učinili nejistým a tak trochu jsem tak i na to pohlížel během epizody, ale naštěstí do pár chvil to ze mně spadlo a já si to užil. Bez Talose mi to přišlo bohužel pomalejší a přeci jenom to trochu ztrácelo na tempu, ale není to zas tak drastické jak tvrdí ohlasy, ale ten konec nám ukazuje, že to bude velké, tak jsem zvědavý, jak moc 8/10 ()

Trevor

Konečne všetci pochopili, teda okrem Zelenského, Čaputovej, Naďa a väčšiny Čechov že za inváziu nemôže Russko ale Skrullovia :-D :-D :-D. Tí si z demencie ľudí robia teda už riadnu pitchu, svojich najväčších riťolezov Britániu a Fínsku tú už menujú úplne otvorene. Potom ešte zadrbe, síce výnimočne staršia, ale o to viac silná sebavedomá žena že muži ženy buď ponižujú alebo sa im vyhrážajú zabitím, ako to je v každom podcaste ktorejkoľvek z klitorisáčiek, občas ešte spomenú obťažovanie. Takýto bullshit nedáva ani bezďák na stanici Pjatnickoje Šosse zo svojej ritzi, keď po treťom litry vodky Gorbatchov vypúšťa  sračky. Nuž niekto z ritzi, z hláv amíci... :-D. Aspoň že tá trocha akcie to ako tak zachránila, ale ísť po Furym so zapnútými majákmi aby stihol zdrhnúť do Fínska to dokáže iba NEW YORK City Opilec Department... ()

SidneyP

Opět se mi potvrzuje klasická příběhová linie Marvel seriálů. První díl hype, cliffhanger - několik dílů nula -  předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu. Už je to ohraný a nebaví mě to. Ten seriál moh být takový čerstvý vítr v tom zatuchajícím smradu, ale tahle hra už mě jednoduše nebere. ()

oveckaoa

U minulého dílu někdo psal, že jde na tom vidět, že neměly na to prachy  a ani herce a proto to tak vypadá já bych dodal , že platí nejen to , ale  to, že celý seriál by šel zkrátit na takových 30 minut a o nic by divák nepřišel. Tak, že po smrti Talose je prezident v nemocnici  jako první tam dojde Fury (už tohle je píčovina při tom útoku tam bylo policajtů jak nasŕaných to ho žádný nedoprovodil? Navíc opravdu by ho zavezly do nemocnice a nikdo ji nehlídal je to prezident?. Do toho Gravik vymyslí , že z toho útoku   obviní jak skrully tak Rusko a ukáže lokalitu místa kde jsou. U skrullů jsou mezitím rozepře tak Gravik zabije několik skrullů do toho ta Angličanka najde ty vědce co dělají ten program pro Gravika a Fury se tam pořád prochází jak kdyby se ni nedělo ačkoliv po něm pase jak americká vláda tak ruská vláda. Tohle je těžká fanfikce jelikož kdo se v tom orientuje tak ví, že by jim nejen neprošel ten teroristický útok , ale Rusáci by někoho poslaly na Furyho nepíšu, že to má být podle skutečných událostí, ale trošku logiky by tam mohlo být smutné, že to lidi nevidí a hypeují to do červených čísel jen kvůli tomu, že je to Marvel. Na konci to člověka láká na něco velkého , ale nemůžu se zbavit pocitu, že to bude průser a vše co chci , aby tam bylo a vysvětlilo se tam nedají. P.s. nepovolal Avengers jelikož je to jeho osobní záležitost to je ještě horší výmluva než to proč nepomohla Captain Marvel v Avengers Age of ultron.  P.s. 2 ta Angličanka mě neskutečně irituje  40 procent. ()