Nick Fury sa dozvie, že Skrullovia chystajú na Zemi tajnú inváziu. (Disney+)

kubas369

7/10. Pro mě zatím asi rozhodně nejočekávanějši seriál od MCU. Jako Loki byl v pohodě ale zbytek spíše ztrátu času. A teď tu máme doopravdy velký event, který je v komiksech, prý velkou událostí. První díl naznačuje, že by tomu tak mohlo skutečně být. Ale jsem dost v šoku, jak se Fury hýbe nevím jestli je to přihrane a nebo jestli Jacksona dohnal čas, tak jako tak to nevypadá vůbec dobře. Oceňuji zabití mé oblíbené vedlejší role. Jasně přežila toho hodně a mohla by být zabita grandiózněji ale to je prostě život. Karty jsou rozdány, tak uvidíme. ()

Dukekuky

Ale jo ! I přesto že Marvel poslední dobou nezabodoval, tak to zachránili Gunnovi třetí Strážci a vypadá to že to zachrání i tenhle seriál. Když vyšel první trailer na tento seriál, tak jsem nebyl nějak nabuzení a řekl si: No, tak asi další kravina jako She Hulk, či Ms. Marvel ale nakonec ne ! Jsem mile překvapen a to z několikati důvodů. První důvod je samotná myšlenka. Ještě tu asi nebyl nápad o tom že by Skrullové se snažili obsadit Zemi, naprosto skvělé a originální téma které posouvá tenhle seriál, konkrétně tuhle epizodu, o krok dál, a za to jsem fakt rád ! Dost musím taky pochválit návrat Nicka Furyho který nám hraje konečně hlavní roli. Musím říct že jsem ho dříve moc nemusel a nebyl zrovna moje oblíbená postava, když jsem ale zhlédnul první epizodu tohoto seriálu, tak se můj názor hned změnil a za to jsem opět moc rád ! Co mě obrovsky překvapilo je to, že seriál bude vážný, konečně !!!!! V této epizodě jsem sice poznamenal trošku menší snahu humoru ale i tak fungoval emotivně, správně dramaticky. Jsem opravdu překvapen že Marvel na udělal historicky první jejich seriál, který je drama a já žánr Drama mám fakt rád, důležitý je aby ale tenhle žánr fungoval, nakonec ano, opravdu funguje a natočit se to fakt povedlo ! Co mě ale trochu zaráží je to, že za mě v epizodě bylo pár scének které mě absolutně nezaujali a vůbec nijak nenaladili ten pocit, že se bude jednat o Marvel seriál roku. Je to celkem škoda protože mě bavilo asi 35 minut z 55 a to mě dost zaráží, tuhle tu velkou chybu ale naštěstí maže výborná atmosféra, emoce, prostředí, naprosto výborné obsazení herců a řekl bych, že i něco ještě chybu zamazalo. Tímto celým chci říct že pocit nudy ve mě trošilinku panoval ale asi z 1%, což je dobře protože třeba poslední Ant Man... Totální blbost. Poslední věc která mě ještě dost zklamala je smrt staré postavy, nebudu spoilerovat jaká ale dost mě to zasáhlo. Marvel pokračuje v pomalém zabíjení starých "hrdinů" aby mohli nastoupit nový Avengers a obecně nové postavy, jasně chápu, nová generace diváků a my se jim musíme přizpůsobit, proč ale tak brzo, proč třeba neudělat větší část epizody o ní ? My bysme se s ní opět setkali a užili si s ní poslední chvíle, smrt by mohla přijít třeba v polovině seriálu, co už, třeba se to nějak nahradí a já budu dost překvapen. Musím taky pochválit klasický akční žánr Marvelu, který umí perfektně, boje které byly v epizodě.... Sakra dobře natočené a já jsem spokojen, i přesto že žánr Akční už moc nemusím. Povedený start a i přes pár nedostatků se mě epizoda líbila, pocit překvapení panuje a já doufám že si to seriál nepokazí, Marvel má totiž co napravovat. Těsných 7/10 ale pomalu to klesalo i níž. ()

TR4XY_CZ

Je to tam! Po příšerných dvou seriálech Ms. Marvel a She-Hulk se Marvel vrací ke kořenům. Je tam fakt cítit ten Winter Soldier a já z toho mám obrovskou radost. Prozatím neuvěřitelně bombastický start. Ali Selim má zajímavej styl a opravdu se na to, co tam dělá, dobře dívá. Ještě uvidíme jestli mě ten Kyle bude dále přesvědčovat o jeho scénaristických schopnostech, protože zatím se celkem předvedl. Doufám, že to takhle půjde i dál, protože už se nemůžu dočkat dalších dílů. Jenom teda i přes to, že to mělo 55 minut jsem v jistých momentech cítil menší zkratkovitost, tak snad se to nevyvine ve větší problém. 8/10 PS: Emilia má tady velkou šanci mě konečně přesvědčit, abych se podíval na Hru o Trůny a zatím se jí to celkem daří. ()

petrsponar

Se třetímy Strážci, a třetím Deadpoolem  je právě Tajná invaze poslední projekt od Marvelu na který jsem se těšil a věděl jsem že se podívám,a jak dopadl první díl?  KONEČNĚ, KONEČNĚ Marvel vydal od Winter Soldiera něco co je přízemní,,uvěřitelné,, napínavé, temné.  Jsem rád že to  po první epizodě opravdu má ten nádech poctivého krimi thrilleru a jen doufám že takhle to půjde dál prozatím 7,5/10 ()

RobinPM100

S Marvelem to jde čim dál tim víc do prdele, generuje jednu nudnou generickou seriálovou sračku za druhou, poprosil bych Thanose, aby to v jejich tvůrčim a produkčnim týmu celé probliknul. ()

Bestfan112

Fajné díl, tady ten díl byl suprovej, dnes jsem ho viděl ve škole a musí to všechny bavit. Skvělá akce, skvělé drama, a taky skvělé postavy: Nick Fury tam působí s tím okem jako nějakej vrah, u Talose a Everetta Rosse jsem si z neznamého důvodu myslel že vypadají stejně, Maria Hill spíš klasika, Emilia Clarke aka G'Iah je strašně krásná a Cute!!!!!!!!!!!!( Já ji chci domů na Experimenty )... Shrnutí tady té epizody:  Na první epizodu docela fakt fajné. Jsem zvědavý, co se z toho seriálu vyklube, jestli z toho bude Seriálový Top nebo další Salát ( Sračka ). PS: Snad doufám, že tam bude Kapitán Marvel. Epizoda 9/10 ()

Rogamko

Máme tu ďalší seriál od Marvelu a úprimne po poslednom seriáli MsMarvel som sa teda trochu bál, keďže spomenutý seriál som ani nedopozeral lebo ma nebavil ale že vôbec. Poďme k prvej časti Tajnej Invázie ktorá nás vtiahne hneď na začiatku. Príbeh je výborný napätie je tiež slušne a evidentne nám Marvel ponúka fajnovú špionážnu vec ktorú myslím že fanúšikovia ocenia. Nick Fury v podaní Samuela L.Jacsona je ako vždy výborný tak isto ostatné postavy sa ukazujú v dobrom svetle, hlavne netreba zabúdať že nemôžeš veriť nikomu. Čo sa týka CGI efektov tak je to tak na hrane hlavne na konci to bolo dosť vidieť ale dá sa prižmuriť oko. Prvá časť teda v celku veľmi dobrá uvidíme čo ukážu ďalšie časti a hlavne či sa Marvel posunie niekam ďalej. 8/10 ()

Nugat

Po prvním díle zatím nevím, ale pokus o ruské prostředí je fakt příšerný, stejně jako děti mimozemských civilizací, které si hrají jako pozemské děti v minulém století... bizardní...... ()

Lukas__

Že by se zas vracel starý Marvel? Vypadá to tak protože je zpět Nick Fury, logicky uspořádaná struktura příběhu a vypadá to, že se Marvel i vyléčil z té totální demence která ho nutila všem postavám dávat do každého dialogu 1000 vtipů, zatímco tady je humor upozaděn, jde o drama a ten humor, který tu zůstal funguje normálně (jako v Avengers 1, kde ty vtipy vážně fungovaly oproti celé fázi 4). Zápletka se Skrully je super nápad, jen je divné, že Tallos je jediný Skrull co je proti a je na straně Furyho a Země (minimálně z této epizody to vypadá, že je jediný kdo je proti). Doufám, že tenhle seriál konečně představí něco co se bude v budoucích filmech vážně řešit (taky protože na rozdíl od většiny ostatních seriálů to není origin nějakého hrdiny z 2. nebo 3. ligy) i když i kdyby to bylo omezeno jen na seriál je to dobrý a zajímaví nápad! ☺ Akorát si nemůžu odpustit malou kritiku logiky - Jakto, že 30 let Captain Marvel Skrullům nenašla planetu, když za pár hodin někde po celém vesmíru dokázala najít tu malou lodičku s Iron-manem v Endgamu. Ale je šance že i tohle se dozvíme v dalších epizodách. ()

tuctovychlap

avengers a hentí druhí z konkurenčného hniezda sú mi nesympatickí, nerozumiem hodnoteniam ich filmov a seriálov nad 60 %..tento počin pozerám kvôli Samovi Džeksnů..a zatiaľ je to na rovnakom leveláči ako šašovské múvyz bez neho..ale dám tomu ešte šancu a možno ma ten starý nigga prekvapí.. ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 1 Secret Invasion, začína s úžasným začiatkom v jeho prvej epizóde. Tento seriál si rýchlo získava pozornosť fanúšikov komiksov. Prvá epizóda je plná napätia a záhad, ktoré si vytvárajú základ pre sériu. Scenár je dobre napísaný a úžasne stvárnený. Diváci sú hneď vrhnutí do deja a ponorení do komplexného príbehu. Otvára sa otázkou, kto je naozaj pravým superhrdinom a kto je nebezpečným mimozemským podvodníkom. Toto zákulisie nám ponúka vzrušujúcu a strhujúcu cestu plnú prekvapení. Herecké výkony sú úchvatné. Hlavní herci nám ponúkajú presvedčivé a emocionálne predstavenie. Samozrejme, nevyhnutnou súčasťou seriálu sú aj skvelé efekty, ktoré dokonale dopĺňajú vizuálne zážitky a zdôrazňujú bohatstvo fantastického sveta Marvelu. Secret Invasion sa v prvých chvíľach venuje aj skúmaniu postav a ich vzťahov. Vďaka tomu si môžeme vychutnať nielen akčné scény, ale aj hĺbkové charakterové momenty. Tento mix akcie, napätia a emočného ladenia poskytuje vyváženú a výnimočnú skúsenosť. Toto je prvá epizóda, ktorá nám dáva len ochutnávku toho, čo nás čaká v nasledujúcich epizódach. Môžeme očakávať väčšie prekvapenia, viac akcie a rozvoj príbehu, ktorý nás bude držať v očakávaní. ()

J.CTORN

Kámo popravdě nečekal jsem že mě Marvel ještě překvapí. Děj totiž působí i na Marvel zatraceně komorně a nečekal jsem že výbuchy na konci mě udělají takovou husinu. Každopádně jsem jedinej kdo vidí v agentu Rossovi pořád Johna Watsona?😂 ()

jigsaw44

Tajná invaze je o slabej, trapnej konspiračnej teorii - reptiliánoch (v MCU im hovoria Skrullovia), takže zívačka. Emilia Clarke (a jej detská tvár) sa tam hodí ako do Terminátora, takže vobec. A odohráva sa to v zločineckej Moskve. ()