Lockdown

• Veľká Británia Locked Down (viac)
všetky plagáty

Linda (Anne Hathawayová) a Paxton (Chiwetel Ejiofor), kteří se právě rozešli, se ocitli v nepříjemné situaci. Povinná karanténa v době londýnské epidemie koronaviru je nutí i nadále žít pod jednou střechou. Linda, úspěšná marketingová ředitelka, je kvůli novým pracovním povinnostem rozčarovaná z korporátního světa, a kreativec Paxton, který má za sebou kriminální minulost, zůstává bez práce. Zatímco se oba spolubydlící snaží o poklidné soužití, díky poezii a hektolitrům vína v sobě znovu probudí dávno vyhaslou touhu po životě. Nechají se zlákat jedinečnou nabídkou podílet se na riskantní loupeži šperků. Uhrančivá romantická komedie Lockdown sleduje Lindu a Paxtona, kteří se rozhodli vsadit vše na lukrativní příležitost, jež jim může navždy změnit život. (HBO Europe)

Konstantine

Jedna hvězda patří  Anne Hathaway, která je skvělá, je to nádherná žena - kvůli ní, jsem tenhle film sledoval. Ale to, jak se na ni sápe ten opičák ve mně vzbuzuje nejhlubší znechucení. ()

jethrotull

Mohla z toho byt celkom vtipna vec keby to sklatili o 30 minut a tym by vypadli tie nekonecne kecy a dristy o nicom a stacilo by na to ar zmasluplnych viet. A ta zavercna kradez taktiez absolutne logisticky nezvladnuta,diamanty mali predsa menit po vzajomnej dohode vo vytahu a nie v hale kde bol falosny a este aj pod stovkami kamier. Dobry napad ktory tvorcovia absolutne nezvladli. Pre mna skalmanie. ()

mapar

Mám rád Anne, takže jsem se na to koukal hlavně kvůli ní. Už sice stárne, ale ještě pořád je to kus. Bohužel tento film je esencí slova zbytečnost. Pokud potřebujete vyžehlit hromadu prádla a k tomu si něco pustit, tento film vám nijak neublíží. Pokud ale zvažujete, že se na film budete opravdu dívat a věnovat mu pozornost, doporučuji raději zadat do Googlu Anne a mrknout na nějaké její fotky, tím stihnete za zlomek času zkonzumovat většinovou hodnotu tohoto filmu. ()

ilegal1983

Po technickej stranke film funguje a podobne i herci.Je to ukecane a preto som sa rozhodol to sledovat az s ceskym dabingom co bola spravna volba.Nic sa poriadne nedeje asi 70% stopaze a preto si ani neviem predstavit sledovat tie titulky.Navyse po cesky su tu celkom slusne hlasky typu ''BIO Makovice'' alebo''Kdyz nezabera vino tak olizej zahradu'' atd.Vsetko toto je ale zabalene v obriej skoro 120 minutovej dlzke co sa jednoducho nicim neda ukocirovat.Doporucujem preto rozdelit si film ako som to urobil ja na dve casti.Doug Liman je pan ''Rejza'' a patri medzi mojich oblubenych...Verte ci nie ''nikdy'' netoci blbosti a v blizkej buducnosti pojde po soskach na to berte zretel.Minimalne priemerny pocin za tri. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Do obchodů s rouškou!" Film měl obrovský potenciál a šanci zaujmout a oslovit davy. Do karet mu hrálo divákům aktuálně blízké téma a sympatické ústřední duo Anne Hathaway a Chiwetel Ejiofor. Ti se tady snaží ukázat, jak se žije v době pandemie koronaviru v Londýně. Tvoří společně manželský pár, který i přes vzájemnou nesnášenlivost chystá loupež drahých šperků v lockdownu. Je to však komedie bez vtipu a tempa. Konverzační konverzačka s divadelní aranží, která vás neobohatí. Bohužel, ale je to tak. - 40%. ()

Tom.Brejcha odpad!

V době, kdy je svět plný zpráv o Covidu, natočí film, který je úplně o ... A. Hathaway jsem měl chuť už po půl hodině zabít a upřímně jsem se divil, jak s ní může její mužský protějšek chtít zůstat. Jedna ze zápletek se točí kolem amerického básníka E. A. Poea, kterou očividně zná v Londýně jediný člověk a to právě hlavní mužská postava. To byla taky jediná chvíle, které jsem se ve filmu zasmál. Jestli chcete promarnit dvě hodiny svého krátkého života, pusťte si to. ()

a_hofferson

Na tento film som sa celkom tešila, že konečne nejaký nový film v dobe, keď sa nedá chodiť do kina a zo situácie, ktorá je momentálne každému vlastná. Film má dobré herecké obsadenie, ale zozačiatku sa rozbiehal pomaly, trochu nudne. Avšak, aj to je realita bežných dní, stereotypu, aký každý poznáme v dobe, keď sme dlho doma, v karanténe. Objavujú sa problémy, riešia sa vzťahy a na povrch sa dostávajú emócie. A nakoniec príde nečakaná situácia, ktorá vyzerá, že všetko zničí, ale práve tá možno všetko vyrieši. A tak môžem zhodnotiť, že na záver som bola s filmom spokojná a môžem skonštatovať, že to bolo fajn. ()

McGuffin

Je naprosto jisté, že se bude ústřední dvojici i publiku londýnská mnohaměsíční uzávěra, po česku Lockdown, Locked Down, k uzoufání vléct, což s ní budeme muset sdílet i proto, že přihlížíme jejich zhroucenému vztahu, z nějž ani kvůli pandemii nemůžou utéct. Hustý beznadějný a bezčasý gel nudy, v kterém se beztížně zvlášť i spolu vznáší, zaplnili gejzírem řečí scénáristy Stevena Knighta se smyslem i bez, aniž by tušili, jestli středa bude nebo byla, natož která. Nemá to konce, ledaže by se něco přihodilo, neboť vždy se něco může stát, něco může přijít nebo musí přijít. Příležitost co dělá zloděje, krádež jež se sama nabízí, okradený který si to zaslouží jak nikdo jiný. Stane se, a vida. Společný úspěch rozpustí gel nudy, slepí prasklé duše a znovu vzbudí víru v existenci nějaké budoucnosti, lhostejno, že uzávěra stále trvá. Když se změní něco, změní se všechno. P.S. To je zpráva o příběhu, a zčásti, výjimečně, i o filmu z něj. MacGuffin ()

Stenli3 odpad!

No tak super, krom začáteční melodie a ježka hned na začátku na tomto filmu pro mne nebylo zajímavé vůbec nic. Trošku jsem doufal že se to změní a lehce přiblíží realitě. Jen tomu tak bohužel nebylo :-( ()

Discovery pokračuje v čistce

Discovery pokračuje v čistce

23.08.2022

Nové vedení společnosti Warner Bros. Discovery pod dohledem ředitele Davida Zaslava začalo šetřit, kde se dá, a jako první to odnesla tvorba streamovací služby HBO Max. Po zrušené Batgirl tak… (viac)