Tvorcovia:
Herbert LichtenfeldRéžia:
Hans-Jürgen TögelScenár:
Herbert LichtenfeldKamera:
Gernot KöhlerHudba:
Hans HammerschmidHrajú:
Klausjürgen Wussow, Gaby Dohm, Sascha Hehn, Andreas Winterhalder, Angelika Reißner, Olivia Pascal, Evelyn Hamann, Wolfgang Wahl, Horst Naumann, Knut Hinz (viac)Epizódy(24)
-
Der Anfang vom Ende (S03E01)
-
Wie du mir, so ich dir (S03E02)
-
Familienleben (S03E03)
-
Hafturlaub (S03E04)
-
Auf Leben und Tod (S03E05)
-
Der Quacksalber (S03E06)
-
Arzt zum Nulltarif (S03E07)
-
Ein kleiner Teufel (S03E08)
-
Der kranke Professor (S03E09)
-
Udos Konflikt (S03E10)
-
Eine starke Frau (S03E11)
-
Sorge um Benjamin (S03E12)
-
Mit Geld geht alles (S03E13)
-
Gefahr für Udo (S03E14)
-
Der zudringliche Patient (S03E15)
-
Die Rentnerinitiative (S03E16)
-
Herzstillstand (S03E17)
-
Arzt unter Verdacht (S03E18)
-
Ein Mädchen in Angst (S03E19)
-
Rivalen (S03E20)
-
Sturz mit Folgen (S03E21)
-
Nierenspende (S03E22)
-
Transplantation (S03E23)
-
Hochzeit mit Hindernissen (S03E24)
Hrajú
Andreas Mannkopff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ralf Schermuly
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Joerg Adae
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Thomas Meinhardt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Michael Habeck
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Agent beze jména (1988) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Klaus Höhne
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Poklad na ostrove (1966) (seriál)
Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)
Eva Zlonitzky
Československo
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
David Cameron
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Krajné medze (1995) (seriál)
Harald Juhnke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Klinika pod palmami (1996) (seriál)
Krystian Martinek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ulrich Matschoss
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Guth
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Hans Irle
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Franz-Jürgen Zigelski
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Magda Herzog
Najlepšie seriály:
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Horst Bollmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Peter Pasetti
Nemecká ríša
Karin Thaler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)