Smrt do roku 2020

(TV film)
  • USA Death to 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. (Netflix)

AVmania.cz (Marek Čech)

"Žánr falešného dokumentu, neboli mockumentu, tvůrcům slouží k satirickému ohlédnutí za rokem, který si léčbu smíchem zaslouží. Ta léčba mohla být odvážnější a ne tolik jdoucí divákovi po srsti, ale i v této podobě přináší žádanou úlevu." viac

CinemaView.sk (Romana Otočková)

"Treba uznať, že Netflix dokáže na aktuálne udalosti reagovať celkom promptnou produkciou. Death to 2020 malo svoju premiéru na Netflixe ešte pár dní predtým, ako sa polnočná ručička blížila k uzavretiu toho, pre mnohých netradične náročného, roka." viac

ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová)

"Kritické a vtipné shrnutí toho, co se v roce 2020 dělo (především v Americe), ale bez poslání a nadčasovosti. I přes jisté výtky film neztrácí dech až do posledních vteřin a takřka každá věta je vypilovaná k dokonalosti. Problémem je, že ať už se bude kdokoli snažit události roku 2020 podat…" viac

Nerdfix.cz (Václav Šourek)

"Death to 2020 rozhodně není dokonalou komedií. I tak se ale jedná o zážitek, který si užijete, ať pro vás byl rok 2020 jakýkoliv. Film se nebojí ostrých komentářů a kritiky. Na druhou stranu jsou v něm mezery, které snižují jeho výslednou kvalitu." viac