Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (Netflix)

zdepapepa odpad!

Téměř to samé jako Death to 2020 . Aby taky ne, když pandemie stále panovala a tytéž společenské problémy taktéž. Opět to mělo silně americko-politické ražení, takže jakožto neameričan si přijdu malinko zanedbán. Opět si tam Netflix dělal reklamu sám na sebe (kdyby aspoň byla vtipná...). Opět chabé pokusy o vtip, i když realita je absurdní sama o sobě. Korunu tomu nasadila kombinace toho, že 1) většinu vtipů a myšlenek v tomto pořadu jsem už dávno viděl na internetu v podobě zpráv a memů (opakovaný vtip bohužel často vtipem již není) a 2) samotné Death to 2021 na chvíli změnilo kolej právě na "meme compilation", jichž jsou na internetu mračna. ()

UhLee

(5/10). Po předchozím roce jsem věděl do čeho asi tak jdu. Bohužel moje očekávání nebyly neplněny. Ba naopak. Byly zadupány dost hluboko do země. Všechny věci, které se tam zmiňovaly jsem vlastně věděl a těch vtipů bylo taky poskromnu. Nejvíce jsem se bavil někde kolem první čtvrtiny a pak to šlo rapidně dolů. Nemá to už tu jiskru. Snad bude příští rok lepší.  ()

campix

A pokračujeme. Po svižné taškařici Death to 2020 jsme se dočkali i pokračování ve formě roku 2021.Tvůrci se nemusí absolutně babrat scénářem, protože ty absurdní příběhy, které dnešní doba servíruje denodenně nepotřebují nic navíc. To prostě nevymyslíš. Vrací se také většina učinkujících a tak to navazuje poměrně krásně. Příjemná jednohubka k pobavení. Nic víc. Snad příští roky budou lepší a tvůrci tak nebudou mít tolik materiálu. To je ale asi bláhová myšlenka. ()

kikinozka odpad!

Pořád ta neutuchající potřeba herců a lidí od filmu poučovat a "vzdělávat" lidi, vyvěrající patrně z jejich představy, že držením kamery apod. k tomu nabyli patřičné vědomosti. Takže nadále platí Ricky Gervais: "You're in no position to lecture the public about anything. You know nothing about the real world. Most of you spend less time in school than Greta Thunberg." ()

Vabr

Trapný. Ubohý. Nevtipný. Největší oficiální ždímárna roku 2021. Povídám vám, jsem teda fakt nas*anej, protože tohle si může prostě dovolit jen a jen Netflix. Netflix se už dávno stal nevtipnou parodií sám na sebe, a tady to jen opět dokazuje. Je mi opravdu z Netflixu už zle. A pak se všichni diví, když řeknu, že nesnáším Netflix, že co je na něm špatného. Mimochodem tento komentář píšu, aniž bych se na film povídal. Píšu ho totiž proto, že jsem se pěkně vytočil nad tou opětovnou gigantickou trapností a ubohostí, že jsem se jednoduše musel vypsat. ()