Sladký domove!

• Južná Kórea 스위트홈 (viac)

Lidé se mění v krvelačná monstra a rozsévají zkázu. Zoufalý teenager a jeho sousedi z vedlejšího bytu bojují o přežití a snaží se při tom zůstat lidmi. (Netflix)

Recenzie používateľa Ruut k tomuto seriálu (10)

Sladký domove! (2020)

První tři epizody velmi příjemně navnadili a očkeávání zajímavých hrátek člověk útrpne přežije tady 4 až 8 část, kde občas probleskne super nápad, aby to dokodrcalo do finále , kdy v předposlední části přijde nástup psycho maniaků, kteří jsou neefektivně ... No a pak tedy aspoň to skvělé nabušené finále? Kdepááák. Totálně nevyužitý potenciál. Čekali jste zajímavé akční monster finále? Tak vůbec nic nebude .. Jen trapný odjezd směrem druhou sezonu. Přitom to mohlo být tak hravé. ()

Epizoda 1 (2020) (S01E01)

Úvodní scéna skvěle navnadila a samozřejmě Slender Man z konce donutí kliknout na druhou epizodu. ()

Epizoda 2 (2020) (S01E02)

I cant see youuuuu - Zároveň krásně morbidní a vtipné. ()

Epizoda 3 (2020) (S01E03)

Protein Man se představuje. ()

Epizoda 4 (2020) (S01E04)

Jeden podměrečný Spajdrmen jaro nedělá. ()

Epizoda 6 (2020) (S01E06)

Tady vlastně ani nevím co bylo už 20min po skončení - jo vlastně, Vlasatec. A znova strašit Tím, kdo přišel už o pár epizod dříve ? ááále. ()

Epizoda 7 (2020) (S01E07)

Tak vidíte že to jde, když se chhce. Nicméně šáíleně zředěné. Kdyby celý seriál měl jen 5 dílů, uděláte daleko lépe. ()

Epizoda 8 (2020) (S01E08)

Krásný rozjezd epizodky - já vždy tušil, že v hasičích je víc než si myslíme.A pak zase telenovela s nápaditým finále. Bože, proč je to tak roztahané. ()

Epizoda 9 (2020) (S01E09)

Tak nam přijeli zlí psychouši. ()

Epizoda 10 (2020) (S01E10) odpad!

Totálně nevyužitý potenciál. Čekali jste zajímavé akční monster finále? Tak vůbec nic nebude .. Jen trapný odjezd směrem druhou sezonu. přitom to mohlo být tak hravé. ()