Sladký domove! - Série 1 (2020) (séria)

Epizoda 10 (S01E10)

(epizóda)

Armáda ve svém letáku slibuje, že se o lidi postará, ale nikdo neví, jestli tomu věřit. Hjon-su se na svůj stav podívá z jiné perspektivy. (Netflix)

Martrix

Poměrně neuspokojivě ukončená řada, která se i díky tomu nemusí dočkat pokračování. Spousta diváků spokojená nebude, protože speciálně v této epizodě se projevilo něco, co bylo charakteristické skoro pro celou řadu. V každé epizodě byl minimálně jeden silný a zajímavý moment, ale současně se skoro vždy našla nějaká slabá pasáž, která na něj dala v závěru zapomenout. Přesto nejde o průměrný, nebo dokonce špatný seriál. Zkrácení stopáže jednotlivých dílů a mírné zjednodušení, by velmi pomohlo. Tak uvidíme, jestli Netflix toho otevřeného konce využije. Mnoho otázek nebylo zodpovězeno a potenciál je tam na x dalších řad. ()

Ruut odpad!

Totálně nevyužitý potenciál. Čekali jste zajímavé akční monster finále? Tak vůbec nic nebude .. Jen trapný odjezd směrem druhou sezonu. přitom to mohlo být tak hravé. ()

vodkasesemte

He killed his own team. Do you trust him? When the hunt is over, the hound dies. It should live as a wolf. Do you think we can be fixed? I used to think so bcs I thought it was a disease. Bcs the monster isnt in me. Its me. I realized then, that this is an evolution. That I was chosen. Human have failed.not only did they fail in experiments, but they also failed to be selected by nature. Accept it. Humans and we cant coexist anyway. You seem to have a lot of friends. I have no such thing. Hes cooperative for now, so provoking him wont do any good. Its obvious that hes a psycho. When someone is sure about keeping a promise when its hardly possible, theres a good chance its a lie. I m not your hound anymore. Operation Golden hour. If we cant distinguish between humans and monsters, and if we cant predict when and what kinds of monsters humans will come, before the military completely loses its function, we will sweep as many areas as possible. They are going to destroy everything. Survival on our own. You kidding me, tydle boty znám moc dobře. To je vubec poprý, co je vidím v letní verzi na plátně. Překvapuje mě, že Korea je křestanská. Dont look back. You didnt killed anone. Bcs that woman was actually me. I killed a person. I m so scared. It will be my last memory. If you cry like that, you will be fired as a secret agent. Santa Claus wont bring you a gift. Dont worry, I will come bac safe (jasně). You promise? A já proč pořád mají v uších pecky. Diskman! Long time no see? ()

Najt

3/4 dílů byly fajn, ale ten konec je hodně rozpačitej. Skončí to neukončeně a některé detaily mi přišli nesmyslné. Pokud by měla být další série tak fajn, pokud je ale tohle konec tak jsem zklamaný. Jinak do příjezdu vojáků to bylo skvělý. ()

• Ve 12. minutě si jde všimnout, že má Ui-mjong na obličeji krvavé stopy. V předešlém záběru měl ale obličej čistý. (Duoscop)
  • V epizodě zazní píseň „Sweet Home“ od YONGZOO. (Duoscop)