Sladký domove! - Série 2 (2023) (séria)

Epizoda 8 (S02E08)

(epizóda)
Južná Kórea, 2023, 1 h 16 min

I-kjong je na tom zle, ale záhadná holka se ji snaží zachránit. Vojáci objeví v troskách laboratoře další lidi, kteří sice přežili, ale nejsou úplně v pořádku. (Netflix)

Lenka.Vilka

Naprosto skvělý poslední díl, kde je úplně všechno. Vážně jsem si to moc užila. A celou dobu jsem na to koukala s výrazem: To si děláš... a taky: Ne, to jako fakt. Atmosféra celého dílu v laboratoři byla prostě pekelná. Stejně jako v druhé lince. To bylo brutální! No, a samozřejmě jsem celou dobu doufala, že to tak bude. A jo, bylo! Myslím poslední záběr. Tak jsem zvědavá, jak potom vysvětlí, jak to funguje. Nebo alespoň, jak se dostal právě tam. Ale naprosto super :) ()

Martrix

Laboratorní komplex plný monster, vojáci, pošahaný vědec, různá překvapení, mise odsouzená k neúspěchu... . Ano, člověku hned naskočí asociace s Resident evil, nebo Doom.  Jenže mnohem zajímavější bylo uzavírání/pokračování osudů postav, na které si divák zvykl a které byly doteď pěkně rozvíjené. Resp., o nějakém uzavírání nemůže být řeč, protože tvůrci s námi ještě ani zdaleka neskončili. Těžko říct, jestli to platí, ale v samotném závěru se objeví informace, že dostaneme už v létě 2024 další várku. A vyprávět je o čem. Nové i staronové postavy mají pěkně nakročeno. Tohle se Netflixu povedlo. ()