Emanuelle in America

• USA Emanuelle in America (viac)

Novinárka Emanuelle sa počas svojho cestovania po Benátkach a snahy odhaliť skorumpovaného úradníka dostáva ku skupine ľudí, pohybujúcej sa vo vodách "snuff" filmu (film zobrazujúci vraždu v reálnom čase). Verzia obsahujúca tzv. snuff scény oficiálne vyšla len na Venezuele. Jedná sa o štvrtý film zo série v hlavnej úlohe s Emanuelle (Laura Gemser), z toho v poradí druhý v réžii výrazného predstaviteľa nízkorozpočtového talianskeho "sexplotation" (horor + pornografia) Joa D´Amata, ktorý sa preslávil svojimi explicitnými sexuálno-násilnými scénami. (ancientone)

castor

Snuff film dostává nový rozměr. Investigativní novinařina zrovna tak. Mdlý děj obaluje množství scén, které nicméně nepostrádají nápad a zájem diváka, který se nedívá jen kvůli odhaleným zadkům a zarostlým klínům. Jinak je samozřejmě tenhle příspěvek proslavený snuff orgiemi a známou scénou s koněm. ()

Cushing

Oh, the swingin´ seventies! Jednou se to vidět dá, ba dokonce má, aby si člověk udělal obrázek o tom, co tehdy lákalo nadržence do kin. Je to spíš sranda než co jiného, scénu s koněm jsem fastforwardnul, to vidět nemusím, ale sexyhrátky člověk-člověk byly tak blbý, až jsem se dojal. Záběry ze "snuff-movies" prý několik diváků rozdýchývalo jen těžko, já je uvítal, aspoň se plochý děj trochu vygradoval. Jinak Laura Gemser byla děsivě hubená -- nakrmte tu holčičku, radil jsem sympatickým hrdinům (nejvíc tomu štramákovi s maskou), ale oni s ní dělali úplně jiné věci... To by jeden nevěřil. ()

Kulmon

Mohu - li porovnat původní Emanuelu s Emanuelou v Americe, pak se jedná o neskutečný pokrok. Scény erotičtější, bobříci už ne tak strašní a Laura Gemser je navíc opravdová kráska. Tento díl však v sobě skrývá i některé nechuťárny, ať už se jedná o zoofilní scénu masturbace koně nebo dost odporné krvavé scény včetně uřezávání ňadra. ()

Tom_Lachtan

Sbírka porna (soft i hardcore), která je prostříhávaná něčím, co se snaží tvářit jako děj, ale je to tak pitomé, že tomu odmítám říkat příběh, přičemž je přítomno i několik záběrů, které jsou vskutku perverzní (zoofilní scéna s koněm), nebo na samé hranici odpornosti (uřezávání bradavek). Kdo mě čte častěji, tak ví, že často píšu, že ve filmu chyběla vesmírná vydra s chapadly. Tady jsem rád, že tu nebyla. ()

Karlos80

Snuff-movies řezničina, spousta krvavých scén včetně nechvalně proslulé scény ženy s koněm (při které jsem podobně jako kolega dal fastforward), díky těmto scénám si tento film asi zapamatujete, jinak nic moc! Ve filmografii Laura Gemser však jde stále o to lepší z celé dlouhé série fimů s Black Emaneulle. ()