Bývalý učiteľ Majer je prepustený z väzenia v rámci prezidentskej amnestie. Vonku nikoho nemá, celá jeho rodina je mŕtva. Prekvapivo sa ho ujme bývalý rómsky spolužiak Ivan, ktorý žije a pracuje v rómskom gete ako asistent učiteľa. Ivan naliehavo potrebuje Majerovu pomoc. Denne bojuje proti drogám, ktoré sa šíria medzi mladými Rómami, a proti rastúcemu násiliu. Dobre pozná všetky problémy rómskej komunity. Chce, aby mu Majer pomohol s ich vzdelávaním. Ich spoločným cieľom je znovu otvoriť školu, v ktorej Majer kedysi učil a istý čas ju aj viedol. Nie všetci však s ich plánom súhlasia. Majer a Ivan však o najväčšom probléme nemajú ani potuchy. Bývalý mafiánsky boss Dostal zistí, že Majer je na slobode. Chce len pomstiť smrť svojho syna a vnuka. (Magic Box)

tein

Tak toto je absolutni filmovy skvost a dokonaly unikat. Neco tak brilantne spatneho v uplne kazdem smeru se proste jen tak nevidi. Nejlepsi ovsem je Vemolovo herectvi, za coz by si zaslouzil Oskara, jelikoz i s jednou mozkovou bunkou, coz mu mozna jeste v hlave zbyla, neskutecne luxusne svym krasnym pohledem ztvarnil postavu slechtice z obrazu jez muzete videt na ruznych hradech, ze kterych se na vas tato postava diva kdekoliv jste v mistnosti. No a kdyz promluvi tak to je jak vznesene lahodny libozvucny hlas siren s poselstvim Nostradama a inteligenci Einsteina. Proste nadhera, a z celeho filmu je Karlos jednoznacne nejlepsi herec, ktery i tech par vycpelych profiku strci hrave do kapsy. To mluvi ohledne tohoto klenotu samo o sobe za vse. ()

NikoKovac

Tím, jak celá věc končí, ve mně klíčí podezření, že Magnusek chce dělat ještě pátej díl. Tohle už je ždímání posledních zbytků z toho, co natočil před někdy deseti-patnácti lety. Mezi odpady typu komunistických agitek to zařadit nemůžu, ale žádná výhra to rozhodně taky není, spíš naopak. Prostředí depresivní, herecký výkony příšerný, námět jak z béčkovýho filmu se Stevenem Seagalem. ()

mdf odpad!

Vlastně jsem na to kouknul kvůli Godlovi a  šťavnatý Gášpárový,jinak sem tam nikomu nic nevěřil.Krampol a jeho tvrďáci a o nepřizpůsobivých ,nemá smysl nic psát.Ochotnická,nudná a hlavně zbytečná sračka,kdo na tohle dává peníze,je mi záhadou. ()

lazyman odpad!

Hodinu a půl o ničem. A nezachránila to ani sexbomba Gašpárová. Z téhle, rasisticky působící, tetralogie, byla koukatelná tak trochu jednička. Amatérsky natočené, amatérské herecké výkony, prostě s..čka. Tohle už nemělo spatřit světlo světa. ()

OtokPag

Na hodnocení odpad to není. Chybí tady kategorie 🤮 Musím si dobře rozmyslet, co napsat. Je to drsná podívaná. Tolik nesympatických lidí vmáčknutých do hoďky a půl se jen tak nevidí 😂 ()

patto

takto ... 28% nie. Je to ale také CZ/SR už tradične od nikadial nikam. Mám dojem, že nám chýba fantázia . Poriadna zápletka v našich končinách je skôr výnimka. Aj keď to bol seriál, fenomenálny dicky "MOST!" ukázal, že sa to dá a kade by sa tvorba s obmedzením rozpočtom CZ/SR mala uberať.. Tu to ťahá Godla a vdaka jemu 55% 5* dávam ako podporu nakoľko zas tak zle to nebolo ak si odmyslim chýbajúcu pointu. ()

The_Casual odpad!

Jak mě vůbec mohlo napadnout se na to podívat. Dlouho jsem neviděl něco tak infantilně dementního. To se skládalo jak v Trhala fialky dynamitem, tam snad nebylo nic co by vzdáleně mohlo připomínat realitu, to byl spíš nějaký sen, nebo, nevím co. Jako možná to časem získá kultovní nádech a nadšenci se budou kochat v idiocii scén. ()

SuprSkill

Bastardi 1 byli něco revolučního. Dvojka na ně velmi úspěšné navázala. Čímž se z filmu stal kult a logicky musel přijít poslední díl. Je pravda, že trojka už byla velice depresivní a nastavovaná. Ale Bastardi si zasloužili konec, takže jako poslední díl celé trilogie moc dobrý. Vlastně teď zpětně se zdá, že to byl velice povedený konec. Proto když oznámili 4 díl, ptal jsem se proč? Zápletky byly vyřešeny, jaké téma může přinést další pokračování? Nepochyboval jsem o tom, že pan Magnusek musel dostat nápad na pokračování, kterým opět šokuje. Že by například pan Majer měl dítě, o kterém se bude celý děj odehrávat? Nebo se zjistí, že to vše bylo trošičku jinak? Že například pan učitel nevraždil a ve skutečnosti on pomáhal školníkovi? Bohužel se ukázalo, že pan Magnusek žádný nápad neměl. Jen se chtěl sejít se všemi herci a rozhodl se vzít sebou kameru a záběry dát do kin. Čtvrtý díl totiž neměl žádné téma a žádný děj. Celý film je poskládaný z jeho vzpomínek a neustálém ježdění v autě s panem Godlou. Ve zkratce, po propuštění díky amnestií se pana Majera ujme Zdeněk Godla. Protože chce, aby se znovu otevřela škola, kde předtím Majer učil. A... A... To je vlastně celé. Celý film budete čekat, kdy se začne něco dít... A když už konečně film dostane zápletku (Godla zaprodá Majera a odveze ho na porážku), tak film končí. Naneštěstí se nejspíš dočkáme pátého dílu, jelikož film skončí, než je na Majera vystřeleno. A v závěrečných titulcích je napsáno, že se Bastardi možná vrátí. Achjo. Tenhle film bych dal do trezoru a nechal celý kult končit třetím dílem. ()

Korpy22

Magnusek neváhal a opět se mu povedlo natočit film nevalné kvality. Přestože tvrdil, jak budu film jiný a že je to vlastně takový jeho vlastní REPARÁT, tak já teda nevím. Film se potýká opět stejně jako předchozí Bastardi se stejnými problémy, špatná kamera, špatný scénář a jediné co v tomhle případě zůstává docela obstojně je námět a herecké výkony. Námět se mi zda vlastně skvělý a kdyby se zpracoval citlivější a méně komerčně vznikl by z toho velmi dojemný film. Magnusek ale potřebuje trapnokomedii a tak se zde zase snaží scénář protakt trapnými vtipy. Film je neadekvátní k dnešní době a je to škoda. ()

Cacorka_eliz odpad!

Další nejhorší film Magnuska na světě. Od roku 2010 se nic nezměnilo. Scénář nepochopitelně špatný, kamera absolutně nekompaktní, režie snad ještě horší. Herecké obsazení a výkony bez jakéhokoliv kultury. Je neuvěřitelné, kolik se v ČR urodí amatérských filmů. ()

Bury odpad!

Velké zklamání. Tak nějak mi uniklo, jaké pocity měl film v divákovi vzbudit. Spousta scén a dialogů naprosto zbytečných a celkově ten závěr nedával vůbec smysl. Shit v pevném skupenství! ()

Fidgi_Vole odpad!

Pokud tahle sračka měla papírovej scénář, Tomáš Magnusek by se měl osobně omluvit stromům, který na to padly a za každej z nich dát sto malých do školky. Vůbec nechápu, proč by měl někdo potřebu něco podobnýho natočit, nebylo to vtipný třikrát a napočtvrtý to není o nic lepší. Děsím se toho, že přijdou další díly, protože pokud budou pokračovat v klesající kvalitě, bude nutný přidat na ČSFD možnost hodnotit do mínusu. ()