Příběh lásky a touhy

• Francúzsko Une histoire d'amour et de désir (viac)

Osmnáctiletý Francouz alžírského původu Ahmed vyrůstal na předměstí Paříže. Na univerzitě se seznámí s energickou mladou Tunisankou jménem Farah, která právě přijela do francouzské metropole. Ahmed objeví sérii smyslných, eroticky laděných arabských knih, o nichž neměl tušení. Vášnivě se zamiluje do Farah, které se snaží odolat, přestože se ho zmocňuje spalující touha... (Cinemax)

angel74

„Jsme napnutí, chceme se posunout dál. Napětí a napětí. Napětí a nic. Všechno je nesmysl, když se nelíbáme. Všechno je hloupost, když se nedotýkáme. A pořád nic. Ale i spásné okamžiky: čas strávený s tebou.” - Příběh lásky a touhy aneb když jsou muži sexuálně zdrženlivější než ženy. Podobné chování nebývá zdaleka zvykem, zejména pokud jde o arabský svět, i proto mi tenhle film připadá hodně zajímavý. (80%) ()

Arsenal83

Nezaujímavý film so striekavým vyústením. Chlapec nevie či chce šukať, či nechce šukať, a dokonca ani nevie či on je vlastne Arab či už je Francúz. Pritom mu stačilo pozrieť na zloženie francúzskeho reprezentačného tímu vo futbale a videl by, že Francúz je dnes už ktokoľvek. ()

rivah

Film sleduje 18letého Ahmeda franc-alžírského původu, který se setká s Farah, mladou tuniskou dívkou. On objevuje sbírky sensuálních a erotických arabských děl, zamiluje se do ní, ale snaží se odolat touze....Zajímavý film s milostným vyústěním. ()

• Film sa natáčal v Kapskom Meste a okolí v Južnej Afrike. (Arsenal83)