American Horror Stories

• USA American Horror Stories
USA, (2021–2023), 14 h 23 min (Minutáž: 38–52 min)

Paris Jackson, Matt Bomer, Sierra McCormick, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Naomi Grossman, Cody Fern, Charles Melton, Danny Trejo (viac)

American Horror Stories je voľné pokračovanie oceneného antologického seriálu od Ryana Murphyho a Brada Falchuka s názvom American Horror Story. Týždenný antologický seriál bude v každej epizóde predstavovať iný hororový príbeh. Od roku 2011 tvorcovia AHS nanovo definovali hororový žáner rôznymi časťami, v ktorých sa objavil strašidelný blázinec, sabat čarodejníc, putovná šou čudákov, strašidelný hotel a samotná apokalypsa. Televízny seriál vychoval zástup oddaných fanúšikov, ktorí netrpezlivo čakajú, aké hrôzy prinesie ďalšia kapitola. (Disney+)

Recenzie používateľa Solverino k tomuto seriálu (2)

Pochmúrny dom 1. časť (2021) (S01E01)

Tak něco tak slabého jsem v této sérii ještě neviděl. Strašení není vůbec přítomno, jen hromada sexuálních úchylek. Kdyby vypustili ty kecy okolo, možná by se z toho dal sestříhat zajímavý 3 minutový klip a přidat k tomu slušnou hudbu, třeba něco úchylného od Rammsteinů, tak by to bylo celkem ok. Ale takhle... velmi slabé! (co tam máte "holki" dál?) ()

Pochmúrny dom 2. časť (2021) (S01E02) odpad!

Tak druhý díl je už nekoukatelný... totální fantasmagorie mladé lesby.... tragédie.Na to se vydrží dívat tak maximálně nalepovací Alžbětko :( ()