Komedie o současné Moskvě a jejích obyvatelích. Pravdivý příběh tří přátel, kteří si společně pronajímají byt. Během jediného dne prožijí řadu podivných i zábavných dobrodružství, díky kterým všichni nakonec dospějí... Tři smolaři prožívají nejtěžší, nejpodivnější a současně nejzábavnější den svého života. V Moskvě mezitím začínají přebírat otěže moci členové gangu kyrgyzských spiklenců, do práce přichází sexistický gynekolog a feministická traumatoložka, filmový producent zrazuje svou vlast a policisté vytahují obušky. Otázkou je, co z toho se našim přátelům stane osudným? (Cinemax)

slunicko2

Я шатаюсь по Москве aneb Moderní výraz ruské chandry. 1)  Trochu ponudnělý, trochu alternativní, trochu satirický, trochu kafkoidní snímek nic nepředstírá a poskytne, co slibuje - chandru._____ 2)  Prolínání reality se sny a se sovětskou minulostí za přítomnosti neustálé agresivity dobře, myslím, charakterizuje ruskou současnost. Бьет? Значит любит! Tato odlidštěná společnost působí cize, nepříjemně, místy až děsivě._____ 3)  Na druhé straně film předvádí vskutku milé pohledy na poněkud vesnicky působící Moskvu._____ 4)  Ústřední trojice mileniálů je dobře vybraná pokud jde o herecký výkon i typy lidí. Je tu 34letý Danila Jakušev (vousáč bez peněz, DJ Vitalik), 26letý Kirill Kovbas (začínající režisér Ljoša) a 32letý Michail Trojnik (nezaměstnaný Děňa, který potká těhotnou bejvalku z Krasnojarska)._____ 5)  31letý režisér a spoluscenárista Alexej Kamynin se pokusil překročit svůj stín...těžko říci, jestli se mu to podařilo. Snad uvidíme v dalších filmech. ()

hygienik

Trápne a kŕčovité. Scenár je nepoužiteľný, napriek tomu, že ho smolili 3 chlapi! Dej sa mohol kľudne odohrávať rovnako v Argentíne, alebo v Indii. Ale ak je pravda, že Čandra je aj "politická satira", vysvetľovalo by to, prečo to Cinemax kúpil. Ale čo si s tým mám počať ja, ako nezainteresovaný divák, bez znalosti podrobností? ()

kolemjdouc

Velice propracovaná ptákovina. Byly tam velmi zdařilé momenty,žádná hluchá místa akorát těmi blbci v dodávce to dost poškodili. Myslím že by to jiné rádobykomedie strčilo do kapsy.I když si to dělalo z vlastních lidí legraci. Jeden tam byl nápadně podobný Navalnému(Dima?)náhoda?? ()

Amonasr

Ani komedie, ani chandra, ale kdo ví co... Pár vtipných scén tam snad bylo, ale jinak spíš rozpačitě křečovitá záležitost. Na pochvalu snad jen kamera. ()

curil

Já nevím... zkrátka nejsem na ruský filmy. Dovedu ocenit napínavou zápletku anebo humorné scény, i přes to trauma Sovětského svazu. Ale v příběhu z toho není nic. ()