Romantická moderná rozprávka pre dospelých o chudobnom chlapcovi, ktorý sa rozhodol splniť svojej mame sen o novom bývaní... Mehdi má 30 rokov, stále žije so svojou mamou v panelákovom byte a na živobytie si zarába ako vie, aj hraním pokru na internete. Keď sa na neho usmeje šťastie v podobe výhry v lotérii, rozhodne sa postaviť všetko na jednu kartu a vydá sa zmeniť svoj život do luxusných monackých kasín. Aby lepšie zapadol medzi tamojšie osadenstvo, predstiera, že je členom marockej kráľovskej rodiny. Šarmantná Elena, ktorá pracuje v hoteli, však rýchlo zistí, že nie je tým, za koho sa vydáva, aj vďaka svojmu vlastnému tajomstvu... (RTVS)

kolemjdouc

Slušné béčko.U mě přispělo do nálady.Je sice uvedena Británie jako země původu.Ale tam tak romantiku neumějí.Tady je spíš francouzská stopa.A samozřejmě hodně přispěl slovenský dabing.Tam se dabéři do svého hlasu umějí opřít. ()

slunicko2

Francouzská červená knihovna podle všech pravidel. 1)  A věru, nechybí ani láska, ani high society, ani atraktivní prostředí._____ 2)  Především nechybí ani hlavní sympaťák, 27letý herec a tanečník Rayane Bensetti (Mehdi) ani rovněž pěkný a přitažlivý 30letý herec, tanečník, kytarista a zpěvák Američan Colin Bates (snoubenec Harold).      .      .        .                                                 .                                                 .                                                        .        .                                                 .                                                   .                                                      . ()

Arsenal83

Rozprávka pre dospelých veru áno. Malo to svoje vtipné momenty, malo to svoje čaro romantiky a takisto to malo trochu extrémne zrýchlený poker. Dámam vybrali pekného cigančíka, to nerozporujem, ale čo tá princezná? To v Maroku majú v kráľovskej rodine len vysušené vešiaky? ()

• Rayane Bensetti po natočení filmu oznámil, že to bola jeho posledná romantická úloha vo filme. Ako uviedol, nechce zostať zaškatuľkovaný v tejto polohe. (Arsenal83)
  • Rayane Bensetti tvrdí, že v skutočnosti hazard vôbec nepozná: "Pri tejto práci som sa musel naučiť stávky, blafovanie, rolu krupiérov. Je to veľmi zaujímavé, najmä preto, že sme boli na turné so skutočnými hráčmi, ktorí sa zúčastňujú turnajov po celom svete. Bola to fikcia, ktorá mi dala najväčšiu neresť. Na konci natáčania som chcel hrať poker so všetkými!" (Arsenal83)