Children of the Corn

Film popisuje události, které vedou k masakru dospělých v malém městečku v Nebrasce jejich dětmi poté, co dospělí svou nezodpovědností zničí úrodu a budoucnost dětí. (bianci)

Nikolas__

Rozhodně zajímavější než remake z roku 2009, který byl ještě k tomu natočen jakožto televizní film. Tenhle film má určitě modernější a příjemnější look, tudíž zas tak moc nesere svojí existencí. Bohužel, základ a tím teď myslím dětské herce jakožto záporné postavy dopadl absolutně hroznými výkony, v čele s tragickou zlou holčičkou. Nápad u konce jak vypadá "ten co chodí mezi řádky" upřímně filmu zároveň škodí i přidává, ale vnímal jsem to po těch všech dílech spíše jako pozitivní změnu. Hrozně odfláklé, minimálně co se týče scénáře, přesto bez problému sledovatelné, i když z postav se chce plakat. Vizuální stránka filmu mi přišla v pořádku, nějaké scény se mi líbily. Čekal jsem to horší, zároveň to vážně není nic, co bych mohl byť jen trochu doporučit - fanoušky série (pochybuju že jí má někdo rád celou) by to mělo být v pořádku. 45% ()

Ondrew

Po dlhych rokoch som opat zavital medzi Kukuricnych harantov a konstatujem, ze som medzicasom o nic neprisiel. Ani tentoraz sa, v podstate, na kukuricnom poli nedeje nic nove. Decka sa, tradicne, nevedia vpratat do koze, a tak si dlhe letne chvilky kratia masakrovanim dospelej populacie. V podstate sa im niet co cudovat, nakolko dospeli vela rozumu rozhodne nepobrali a okrem toho, co si budeme nahovarat, travit 90% casu v kukurici, tiez by mi uz z toho hrablo. Krpate a spravne nasrane dievcatko je vyborne, citit z nej prirodzeny talent. Sice som ju mal vacsinu casu chut prevalcovat bagrom, no myslim, ze podobne na tom bude i vacsina ostatnych divakov. Najvacsim kamenom urazu je CGI, ktore mali autori radsej rovno vynechat. Celkovo vzate, vzhladom na X-te pokracovanie som cakal vacsi pruser. 35%. ()

Destoroyah

11 / Children of the Corn (2020) Hovorte si čo chcete ale toto je za mňa najlepší film z celej tragickej série Kukuričné deti. Myslel som si že sa bude znova jednať o priemernú a nudnú hovadinu ale naopak. Tento film je naozaj dobrý a to pri tejto sérii vidím hádam prvý krát. Gore je dobrý len smiešne CGI to niekedy kazí, herci odohrávajú dobrú prácu a aj priebeh filmu je plný akcie, atmosféry a napätia. Len škoda tých nudných 40 minút ktoré mohol režisér nahradiť niečím lepším. Sympatická hlavná postava, dobrý príbeh, jednoducho najlepší diel série. PS: Hodnotenie celej série od najlepšiu časť po najhoršiu uvediem 18.8.2023 na mojom profile. HODNOTENIE: 7/10 ()