Politicky nekorektní zprávy

všetky plagáty
Publicistický / Komédia
Česko, 2019

rublik05

Na rozšíření obzorů a poslechnutí si trochu jiných informací, než co slýchávám dennodenně ze všech stran, je Incorrect docela zajímavá a hodnotná platforma. Franta Kubásek informuje o různých světových událostech, zejména politického ražení, o kterých se z masmédií většinou nedozvíme, takže z pochopitelných důvodů je tento kanál často banován či přímo regulérně cenzurován. Troufnu si tvrdit, že jeho názory jsou poměrně střízlivé, často velice provokativní, každopádně ve většině věcí s ním ale nelze nesouhlasit. Projekt je zatím silně podfinancován, věřím, že postupem času by se mohl celkem slušně rozjet, i když je mi jasné, že bude blokován kdekoli to jen půjde. Nicméně za odvahu nazývat věci pravými jmény a za snahu o pravdivé informování veřejnosti patří Františkovi jednoznačně palec nahoru. 6/10. ()

topi80

Františka Kubáska jsem poprvé zaznamenal, když na blogu na iDnesu dělal týdenní rekapitulace toho, čím novým nás obdařili vyznavači islámské ideologie ve všech částech světa. A bylo toho vždy opravdu hodně. Člověk, který toto mapuje, pak má dvě možnosti. Buď se z toho zbláznit anebo trochu zcyničtět a změnit formu kamsi směrem k humoru, ironii a sarkasmu. Vím o čem mluvím, prošel jsem ve své blogerské práci něčím podobným. Politicky nekorektní zprávy tak nastavují zrcadlo všem, kteří do nás z hlouposti či absence charakteru cpou horem spodem nejnovější vymoženosti z ultralevičácké neomarxistické agendy. Vysmívá se tak zbabělým politikům, neziskovkářským prostitutkám, užitečným idiontům i naivkům žijícím v naději, že si opakováním nesmyslných pokrokových hesel zajistí rovněž přísun peněz z veřejného cecíku. Na pořadu je vidět, že je dělaný na koleně, ale též to, že je dělaný s velkou chutí. Ale zdaleka nejde jen o humor. ()

G04T

Hřeje mě u přirození, když vidím ty odpady od liberálních zelených a dalších neomarxistů. Jejich hodnocení je symbolem toho, že František umí dobře provokovat a oni mu na to nalítli :D. Za mě skvělý pořad. ()

Pochtli

Na zdejším hodnocení je krásně vidět, kdo je krajně levicově orientovaný a hází odpady. Marxistům a eurohujerům se totiž v tomto dílku šlape na kuří oko v podstatě pořád. Je to jako lakmusový papírek - dokud bude moct František pokračovat dál, bude tu ještě svoboda slova. Až ho všude zakážou, začíná libtardí totalita. ()

aannemer

Frantu Kubáska sleduji už dobré tři roky, možná o něco déle. Zpočátku mi tak trochu lezl na nervy jeho verbální projev, ale od počátku jsem věděl, že poslouchám mladého člověka, kterému není u zadku to, co se s naší krásnou zemí děje. Nyní již nevynechám žádné jeho Nekorektní zprávy ani většinu jeho streemů na Trubce. Jistě, nemohu souhlasit vždy a se vším, ale aspoň se nerozčiluju u zpráv na mainstreamových médiích vč. tzv. "veřejnoprávní" ČT, kde bych nesouhlasil téměř se vším. ()

KyleReese

Mažou mu kanály na Youtube, mažou mu profily na Facebooku i Twiteru, ale František je prostě nenechá klidně dýchat a pořád jim bude připomínat, že tady ještě pořád jsou skuteční investigativci! Můžou mu dávat nálepku dezinformátor nebo jinou, jenže on má všechno podložené a dohledatelné z několika na sobě nezávislých zdrojů a tím prostě mainstream nedisponuje. Navíc, František se časem pořád zlepšuje a reportáže přímo z "míst činu" jen dokreslují zabedněnost a pohodlnost obrovského množství lidí, kterým stačí si pustit ČT a ČRo a šťastně pozvednou prapor EU aniž by zapochybovali. Kéž by se, v době nadcházející totality, podařilo udržet "naživu", co nejvíce takových pořadů, jako jsou Františkovy Nekorektní zprávy. ()

nicknemame

Se všemi názory Františka Kubáska se nemusíte ztotožňovat, což ovšem nic nemění na tom, že se jedná o objektivní zpravodajství, které je vždy dostatečně ozdrojováno. Což se bohužel u předních médií, které razí politiku "Protože to říkám", dost často neděje. ()

Ajdl

Františka sleduji již dlouho a musím uznat, že je den ode dne lepší a lepší. Jeho zprávy jsou přesně takové, jak by mělo vypadat objektivní zpravodajství. Škoda jen, že nejsou vidět libtardí obličeje rudé vzteky, když tady dávají jako hodnocení "odpad". Je zřejmé, že to Franta dělá dobře a vztek liberálních řvounů to jenom dokazuje. ()

LaaYosh

Tady se aspoň podle hodnocení pozná, u těch co dávají odpad, že jsou buď buzeranti, lesby, nebo mají hlavu plnou eurohoven. Evidentně jim smrdí pravda a voní nacistické, LGBT a jiné sračky ! ()

muflonus

Dnes jsem objevil toto zpravodajství a konečně dost věcí zapadá do sebe protože mi přišlo divné aby to tak bylo co je v čt .. teď už budu sledovat spíš Frantu ()