Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují! (Netflix)

garp7

Řekněme 3,5 - pohádka to je, ale tak co už, Vánoce se blíží a mělo to i vtip! :-) Ale ta americká korektnost: Asiaté, Židé, homosexuál, transsexuál, travestita - asi by tvůrci rádi dostali nějakou cenu... :D ()

katmandzoo

Príjemný, nápaditý a pozitívne ladený seriál s originálnou myšlienkou a sympatickými hercami, z ktorého sa podľa môjho názoru v najbližších rokoch stane vianočná klasika. 4/5 ()

catt

Prima vánoční komedie, ale na Vánoce u našich to nemá. Trochu moc vykonstruované a nereálné, ale na bingwatching na jeden den to jde. ()

wege

Je vám blbě, ležíte v posteli a blíží se Vánoce, tak si dáte něco podobně laděného. Mohlo to být blbější, než ve finále bylo. Bylo to takové milé. Jasně je to pro mladé holky, ale někdy i ty musíš vystoupit mimo svou bublinu. Líp se mi neudělalo, hůř taky ne. ()

Joe16210

Naprosto kouzelný seriál s vánoční tématikou. Doporučuji každému, kdo má podobné nenáročné příběhy rád. Oceňuji hlavně herecké obsazení hlavní dvojice, které není tuctové a herci jsou zapamatovatelní. ()

Veber

3 a kousek. SPOILERY Musím se přiznat, že jsem byla celkem nadšená - knihy, psaní do toho zápisníku, úkoly... to je moje. Ale ten závěr, to bylo příliš sladké. Zkrátka až moc. Jinak se na to hezky koukalo, pozitivní feeling a celé to bylo takové milé. ()

alisek87

Velmi milý seriál s neotřelým nápadem a vánočním Manhattenem, hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Jednotlivé díly trvají necelou půl hodinku, takže taková jednohubka na pochmurné večery, kdy serial navodí vánoční náladu :) ()

Vilda_H

Upřímně moc romantické filmy a seriály nemusím. Ale na druhou stranu miluji Vánoční tématiku a v tomto propojení to udělalo dojem i na mě. Líbí se mi originální způsob seznámení, autorka předlohy odvedla kus práce. Ale film krásně natočený. Stopáž akorát, opravdu je tam cítit láska a předvánoční čas ve vzduchu a nenásilně vás to pohltí. Trošku nereálně afektovaný gay pár v pozadí, který ale děj hezky doplňoval. Největší plus bych dal tomu, že hlavní postavy nebyly ideální. Ani Dash, ani Lily nevypadají jako typické americké hlavní postavy, vypadají "normálně." A funguje to daleko lépe. Za mě 5 hvězd a velká pochvala! ()

Audreybe

Odpočinková romantická komedie, která není hloupá (a to je poměrně dost vzácná kombinace). Milovnice a milovníky Vánoc uvede do sváteční nálady. ()

KraLuban

Zajímavá a hezká myšlenka, nepříliš sympatičtí hlavní hrdinové (Dash je o něco lepší, než Lily, která je fakt jen otravná). Taková celkem fajn předvánoční věc. ()

McGuffin

Dash & Lily jsou hezká partnerská manhattanská dvojice, která, přestože ještě není zavirováno, se seznámí a chodí spolu distančně. Na problém si zadělají první schůzkou prezenční, ale i s tím si poradí a, voilà, konec dobrý, všechno dobré. Zaznamenáníhodné je, že k distančnímu randění nevyužívají datovou sítí spojené elektrické přístroje, přestože obojí prokazatelně mají, ale kolující tužku a zápisník. Je tím prokázané, že offline varianta lásky stále, přinejmenším v hlavách scénáristů Joe Tracz, Carol Barbee a Rachel Cohn, existuje. https://www.macguffin.cz/ ()