Mikýřova úžasná pouť internetem

(relácia)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět. A nebo taky ne. Martin Mikyska dal vzniknout na místní poměry ojedinělému formátu, ve kterém se týden co týden věnuje tématům, které hýbou českým internetem. (MALL.TV)

Kvidoland

Hele, mě to baví, Lord Mikýř je vyzobrazení bojovníka za správný český internet. A luxusní efekty - wow, takový jsem neviděl hodněkrát ani u zahraničních tvůrců. Přeju Vám hlavně hodně štěstí ve Vaší cestě za správnýCZ/SK internet! 👍 ()

MartyIsMad

"Dospělý lidi jsou cynický, zlý, do všeho rejpou, všechno kritizujou. Člověk udělá nějakou chybu a oni na to upozorněj" Best pořad, sleduju pořád. 100/100 ()

Alfonso198

Dlouho jsem se tomu vyhejbal, protože jsem k těmhle věcem obecně skeptik a vidím v tom snahu se přiživit na cizí slávě. Tady ale dostávají bídu takový zmrdi, s takovou elegancí a vtipem, že i kdyby to tady mělo podobnej záměr, tak je mi to úplně jedno. Chčiju u každýho dílu. ()

Modular

Někdo by řekl, že jsem dětinský, nebo snad hloupý, ale myslím si, že se jedná o vskutku kvalitní pořad. Martin Mikyska se v tomto pořadu snaží odhalit různé nekalé praktiky kyberbaronů, nemorálních šmějdů a dalších bláznů, co se nám tu po internetu každý den poflakujou. A dělá to velmi vtipně a informativně. Je to dozajista jeden z nejlepších publistických pořadů, co tady v Česku máme, takže bych dozajista doporučil aspoň zkusit se podívat na Mikýřovu Úžasnou Pouť Internetem. ()

Qer

Tenhle pořad má úplně všechno. Pasivní příjem, nevyužitý potenciál, sílu magnetů a především mých 100 jednotek pozornosti. Můj život bez MÚPI byl k ničemu. Býval jsem jen smutný malý chudák, který moc přemejšlel. Ale nyní jsem na doublu a brzy budu quadro, až mi rodiče zvýší kapesný. To je veliká pravda! V téhle plejádě zajímavých postav mi nejvíc dělá dobře možná trochu zapomenutý Pantáta Mikyslav. Z toho důvodu dávám pouze šest a půl hvězdiček z pěti. I když se vesmír neustále rozpíná jako ego Markuse Revolty, nabízí se do placu jednoduchá, ale velice důležitá otázka. Můžu si v klidu nakoupit?! ()

oskiii

Skvělé. Zvlášť epizody zaměřené na blábolu Kaletu a jeho podnikání s prázdnými slovy. Některé díly by se měly pouštět ve školách, v rámci osvěty. ()

jigsaw44

Ešte staré Múpi bolo občas celkom fajn (ked to ešte bolo na Mallu), i ked to vačšinou pozostávalo kurioznej grafiky, tlačeného humoru, a priživovania sa na druhých kvoli sledovanosti, tak sa sa dalo na tom občas pobaviť, hlavne ked sa triafal do ludí, ktorí si to zaslúžili. Mykíř sa každopádne v jednom diely vysmieval youtuberom, ktorý tvoria reakcie,  niečo v zmysle "Nemají nápady ani kontent, tak tvoří reakce" a pritom paradoxne teraz robí to isté, teda reakcie a suchohumorné hozhovory. Takže je to kalkul, pri ktorom si predtým získal sledujúcich a teraz klesol medzi ostatných a tým pádom aj kvalita klesla. ()

Jack.Lev

Super parodie na český internet! Aneb “Haters gonna hate”, ale když to umíte podat, tak můžete vytvořit masterpiece. Hemží se to kýčovitými efekty za který by každý střihač dostal facku, ale v tomto pořadu si je zamilujete! Ještě že na českém internetu je tolik (ne)kvalitního obsahu, že se nebojím že by došly nápady. ()