Po dlouhých letech dívčí soukromá akademie Hachimitsu rozhodla otevřít své brány i chlapcům. V novém školním roce nastupuje pouze 5 chlapců. Co se může zdát jako ráj, tak ve skutečnosti ale nevypadá. I když poměr chlapců k dívkám je 1:200, tak ani jedna z dívek se s nimi nebaví ani si jich nevšímá. Proto se skupina rozhodne odhalit záhadu, proč studentská rada zakazuje dívkám mluvit s kluky. (Harroc)

Yoshitsune

Je tu škola, exkluzivní dívčí škola která byla až do posud jen a pouze pro dívky, ale to se příchodem nového ředitele mění, novým ředitelem je totiž muž a ten hodlá pustit do dívčí školy pět chlapců, no jak ti chlapci tak i ředitel to nebudou mít lehký. Ředitel má dvě dcery jednu pedantskou, která muže nenávidí a hluboce jimi opovrhuje Kurihara Mari, která je zároveň prezidentkou školní rady a Kurihara Chiyo která miluje sumo a chlapci sou pro ni velkou záhadou. Je fakt, že ze začátku to bylo infantilní a mučení chlapců mi přišlo vyloženě přehnané a přes čáru, a to jak moc se tlačilo na pilu když došlo na Ecchi, to sem si už říkal, "no to je ale hrozná blbost" a chtěl sem na to vykašlat. Díky bohu že sem to neuděl, je fakt že mučení chlapců až do konce celého seriálů bylo těžce brutální a nespočetněkrát sem řval bolestí s nimi, ale zásadní rozdíl byl v tom, že to nebylo o trapném humoru a přepáleném mučení, ale o plánovaní !!! A né tak o ledajakém plánování, do poloviny se plánoval útěk Kiyoshiho - ten jediný normální), kam se na to hrabe nějaká Věznice Shawshank a podobný hollywoodský kraviny, to plánování mistra strategie Takehita - ten druhý normální), bylo to naprosto geniální !!! Od poloviny školní rada intrikuje proti chlapcům, takže se to trošku změnilo na psychologickou hru kde emočně silní jedinci vydrží, a poté chlapci intrikují proti školní radě a ta je dál mučí a hlídá a nutno dodat, že to byli nervy. Ze začátku byli kluci, prostě nadržený a nekontrovatelný hovada, až na Kioshiho, a ke konci to byli sice taky hovada, ale tak nějak vnitřně dospěli. Je fakt s paní viceprezidentkou Meiko to bylo šílený až na půdu a Hana je prostě dětinský násilný střevo, takže až na Chiyo a Anzu které sou zde jediné normální, je dívčí strana fakt drsná. Co se týče konce, ten si vyložená žádá a prosí o pokračovaní, stejně jako Reiji o potrestání, nic méně sem zvědavý na filmové zpracování. ()

muti

Veľmi prekvapivé etchi anime plne stratégie, pomsty, ponižovania, plánovania a la prison break. Super postavy na oboch stranách väzenia, animácie aj scény rôzneho druhu. Boys VS Girls! Kto dokáže ísť až na hranu odrezanej fľaše a udrieť priamym útokom proti nič netušiacemu protivníkovi? The most resourceful strategist of modern éra! ()

CaladanChmur

Tak tohle byl fakt masakr.Z počátku to vypadalo jen jako kreslené sado a nic víc,ale zhruba od třetího dílu vám dojde,že pointa všeho není až tolik v té ujetosti,ale i v ději o plánování úniku.A aby se podařilo animovanému seriálu mě párkrát fakt naplno rozesmát,to si nevybavuji.Jediné mínus tohoto dílka vidím v tom,že to asi bude obtížněji stravitelné pro určitý okruh diváků.Nicméně pokud se chcete pobavit a nejste cimprlich,zkuste to.Za mě 90% ()

Terezinka198

Nejdřív mi hlavou jen prolétávalo wtf am I watching?! ... ale pak jsem se prostě začala smát a docela dost jsem si to užila. Je to absurdní, je to zábavné, je to sado-maso, je to správně potrhlé... a dá se to v pohodě shlédnout na jedno posezení, takže proč ne. Bylo to správně blbé, byl to takový fajn skoro LSD trip. Jestli chcete vypnout a jen se příjemně pobavit, s chutí do toho. ()

Starletka

Teď jsem zrovna opět ve fázi sledování anime, kdy mě nic nebaví ani nezajímá. Všechno mi přijde dlouhé, nudné, nevtipné a nezáživné, takže jsem vybírala něco mimo můj osobní Want to Watch list, co bych si za normálních okolností nepustila. A protože k udržení pozornosti potřebuju něco vyloženě blbého, ujetého a hlavně bez děje, padla volba nakonec na tohle a něco mi říká, že jsem si nemohla vybrat nic blbějšího, ujetějšího ani úchylnějšího. Ale občas je to fakt neskutečná prdel a člověk si pořád říká, jak až daleko můžou tvůrci zajít, takže jsem asi nešlápla vedle a ani ta explicitnost mi překvapivě nevadí. Medusa ftw. 7,5/10 ()