Uprostřed děsivé epidemie, která může zničit veškerou civilizaci, bojuje několik lidí o holé životy. V brutálních podmínkách často není místo pro lásku a lidskost. (Netflix)

roabe

Bezohlednost, brutalita, neúcta k životu, animální tupost vypitých mozků. Tvůrci zřejmě nechtěně ukázali hlubokou komplexní ruskou zaostalost, kde pár kilometrů za Moskvou panuje temný středověk, přitom vede nesmyslnou válku stojící miliardy. V té souvislosti je zajímavé jak si rusáci potrpí na západní zboží, auta, dovolené, což doufám skončí. Že by lidé nemysleli jako ovce či dokonce se režimu vzbouřili je v současném Rusku naprostá fikce. A přál jsem filmovému štábu to mrznutí při natáčení.. ()

ezop1012

Prvá séria je naivnejšia, ale za to stále pozeratelna. Druha je už o niečom inom, v zmysle dynamiky, prekvapujúcich momentov a výpravy. Za mňa druha séria, topka roka. ()

Jesek.D

Vynikající žánrový seriál s dobrým scénářem, propracovanými postavami a promyšlenými dramatickými situacemi. Hra s charaktery tváří v tvář totálnímu ohrožení je velmi přesvědčivá. Jeden z nejlepších seriálů, které jsem zatím na Netflixu viděl. V druhém plánu to lze číst i jako jakési podobenství o ruské společnosti, státní zvůli i teroristických "armádách" typu Wagnerovci. Doporučuji. ()