Mezi Polinou a Míšou přeskočí jiskra. Po brutálním napadení visí jeden život na vlásku. Přístřešek skýtá zdánlivé bezpečí, jenže hned vedle se skrývá něco děsivého. (Netflix)

MIMI.kry

Aniž bych četla anotaci, celou dobu jsem si říkala, proč mají nehlídaná odemčená auta se zásobami? 3 auta nehlídá ani jeden člověk a místo toho si  všichni chrápou v pochybné chatce a saunují se jako na bezpečné dovolené. Kdy nastane ten zvrat, že je někdo zezadu majzne klackem a vykrade jim co se dá? Třeba ten divnej vesničan. Předvídatelný. Málo zvratů, nuda.  Asi přeskočím nějaký ten díl a jen tak pro formu se podívám, kam se tohle veledílo posunulo dál. ()

Necrotongue

Hmmm, tak jsem se v minulém komentáři nesekl. Opravdu to vypadá jako něco, co se už natočilo minimálně jednou někde jinde, a celý postup odpovídá tomu, který pro mě zničil seriál Walking Dead. V každé epizodě se prostě objeví nový, více či méně malicherný problém, abych se už v dalším dílu mohl "těšit" na další, přičemž veškerý podstatný vývoj je odsunut na vedlejší kolej. Ve třetí epizodě došlo konečně na konzumaci vodky, ale na ruské poměry to byl silný podprůměr. ()

• Když v domě zaútočí nakažená žena na skupinu, tak drží v ruce sekeru. Po zásahu už ji ale nedrží. (Duoscop)
  • Těsně před výstřelem zvedne nakažená žena ruku se sekerou nad hlavu. Po zásahu měla ale ruku dole. (Duoscop)