Po vypuknutí nakažlivé nemoci zachvátí Moskvu panika a rabování. Několik lidí, které svedl dohromady osud,musí navázat vratké spojenectví, aby si zachránili život. (Netflix)

Cheeter

Tak tohle je velmi milé překvapení z Matičky Rusy. Docela koukám, že to prošlo cenzurou. Za mě jeden z nejlepších prvních dílů série, co jsem viděl, známe šachovnici a máme skupinu nepravděpodobných hrdinů, kde je na konflikty zaděláno. ()

MIMI.kry

Pravděpodobné reakce na epidemii smrtelné nemoci. Chaos. Násilí, rabování, vybíjená. Ale že by lidi zvlčili takhle rychle? Tohle  je rychlá verze toho co by kdyby. Populární apokalyptický téma. Dvě tři nevýrazné hvězdy, zaplácnout čas se tím dá, spíš neoriginální. ()

Necrotongue

Zapnu televizi- covid, mrknu na net- covid; už jsem měl toho neustálého covidování dost, a tak jsem přemýšlel, co hodit do přehrávače, abych si od toho trochu odpočinul:-) A trefil jsem se! Zvolil jsem ruský seriál, z něhož se vyklubal hned v první epizodě zvláštní netflixovský hybrid; tvůrci jsou ruští ale myšlení evropskounijní, takže můžu přemýšlet nad úplně jinými záležitostmi než nad tím, jak pomalu se u nás očkuje. ()