Po zázračném uzdravení se Peacemaker vrací domů – jen aby zjistil, že jeho svoboda má vysokou cenu. (HBO Max)

ReproBoy

Takovej The Boys zkříženej s Tarantinem :D Debilní kecy puf puf kreeef, kreeef, smrt :D  Jako mnozí, Peacemaker na mě v Suicide Squad nějak nezapůsobil, ale tady to funguje. Dávám recenzi a hodnocení až teď, kdy jsem viděl další dva díly. První dil 90% ()

Acehow

James Gunn je asi můj nejoblíbenější osobity režisér co pro Marvel/Dc pracuje a tady prostě ukazuje že svoje řemeslo ovládá skvěle ()

Filmyx

asi nejvyšší možná míra "nekorektního" humoru, který lze v dnešní době natočit. postavy jsou geniálně mimo, chemie funguje mezi všemi, jen mi tam nesedí ta 150 kg černoška v roli aktivní policistky, i když hláškuje taky slušně. prostě představa jak někoho honí/zpacifikovava je totálně ujeta, ale obávám se že to asi cílem není... ()

jirikzaboj

“People see this uniform, it strikes fear in their hearts. What people? The other people at the Village People tryouts?” James Gunn se rozhodl nejspíš zachránit DC UNIVERSE a nastolit tak nový řád, který mu bude hrát do karet. Počínaje kvalitním The Suicide Squad, kde leakuje potenciální budoucnost jedné postavy, která se mu očividně dost zalíbila a tak se rozhodl dát ji celý seriál. Ve vší upřímnosti jsem neměl žádné očekávání, protože jsem netušil, o čem by to tak mohlo být a jak by mohl utáhnout epizodní díly tak hrozný herec, jako John Cena. Na místě je taky zmínit, že ve filmu byl hrozně průměrný a nezajímavý. Teď tady stojím po pilotní epizodě a mužů s naprostým neklidem na duši říct jen WHAT THE HELL?!! Jeden z nejlepších pilotů, které jsem kdy viděl. John Cena mi už při úvodní synopse připadal více sympatický a jen ty jeho pohledy, damn. Solidní představení postav, jejich charakterů, rozběhnutí příběhu, fakt špica. A režie? Gunn je génius a už dávno měl mít možnost si udělat seriál, protože přesně tam se ty jeho šílenosti hodí. Plno referencí, nekorektního humoru, krve, nabušeného soundtracku. Eagly, zpívající Peacemaker v dospělých plenách s vibrátorem místo mikrofonu a ty temné akční scény dohromady s těmi hláškami. Jedním slovem totálně luxusní start. Jedu dál, snad to v takovém tempu bude pokračovat. ()

Krychlicka1

Seriál postavený hlavně na humoru, který když vám nesedne tak nemá moc smysl pokračovat ve sledování. Pěkné jsou flashbacky na předešlý Suicide Squad, a John Cena je taky celkem charismatický debílek. ()