Zwei Münchner in Hamburg - Season 2 (1991) (séria)
Réžia:
Peter DeutschScenár:
Karlheinz FreynikKamera:
Gernot KöhlerHrajú:
Uschi Glas, Elmar Wepper, Enzi Fuchs, Florian Stubenvoll, Heinz Reincke, Toni Berger, Karin Rasenack, Günther Jerschke, Winnie Markus, Wolfgang Fierek, Volkert Kraeft, Johannes Heesters (viac)Hrajú
Uschi Glas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Listy od Félixa (2002) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Elmar Wepper
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Podivuhodná cesta malého Nilsa Holgerssona s divými husami (1980) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Enzi Fuchs
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Florian Stubenvoll
Západné Nemecko
Heinz Reincke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Toni Berger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Karin Rasenack
Nemecko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Günther Jerschke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Winnie Markus
Československo
Najlepšie seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Wolfgang Fierek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Volkert Kraeft
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Johannes Heesters
Holandsko
Najlepšie seriály:
Júlia - Cesty za šťastím (2005) (seriál)
Florian Heiden
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Willy Harlander
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Anita Zagaria
Taliansko
Najlepšie seriály:
Chobotnica (1984) (seriál)
Letuška (2020) (seriál)
Tiene lásky (2015) (seriál)
Dieter Rupp
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Wolf Rahtjen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hans Reiser
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)