Suspense

Krátkometrážny / Horor
USA, 2020, 7 min

Dojde k pádu letadla, a tak je dvojice pilotů nucena nouzově přistát v neznámých lesích. Jeden z nich zůstane uvězněný ve větvích. Zatímco se snaží vysvobodit a kontaktovat svého kolegu, začnou se okolo něj ozývat podivné zvuky. Něco nebo spíš někdo se skrývá ve tmě a jak to tak vypadá, nemá zrovna nejčistší úmysly. (SOLOM.)

EvilPhoEniX

Celkem slušný 7 minutový kraťas, kde voják uvízne s padákem na stromě a něco nehezkého číhá v lesích. Kraťas spíše spoléhá na atmosféru a nepříjemné zvuky a je vlastně i dost napínavý, ale ten samotný závěr, kdy se utne v tom nejlepším je o ničem a to mě akorát vždy nasere. 6/10. ()

*CARNIFEX*

Atmosferická jednohubka, ktorá solídne “napína”, akurát škoda, že sa v samom závere skutočne utne v najlepšom. Chcelo to väčšiu dávku odvahy .. ()

SOLOM.

Škoda, že z toho nevytřískali tvůrci mnohem víc. Mělo to slibný potenciál, hromadu otazníků – cože se tak dementně chichotá ve tmě – i když v jednom rozmazaném záběru cosi vyběhne…Ani samotná atmosféra nebyla zrovna marná, stejně jako kamera a střih. Inu chtělo to ještě trochu více zamakat na „hororové stránce a samotném závěru“ tohoto snímku a mohla to být ještě výživnější podívaná. Nu nevadí i tak si to alespoň průměrné ohodnocení zaslouží. ()