Russ Duritz (Bruce Willis) je úspěšný, pohledný, bohatý a nešťastný. Jako profesionální image poradce s vybranou klientelou totiž na vlastní image zapracoval tak usilovně, že už dávno přestal být sám sebou. Jak hluboce se zpronevěřil svým snům si Russ uvědomí ve chvíli, kdy se v jeho domě objeví malý tlustý chlapeček, kterým není nikdo jiný než on sám ve věku osmi let. A do oka si ti dva rozhodně nepadnou. Dospělý Russ se totiž na své nepříliš šťastné dětství snažil celý život usilovně zapomenout a malý Russ je doopravdy znechucen představou, že z něj vyroste cynický suchar, který se ve svých čtyřiceti letech nezmůže nejen na rodinu, ale dokonce ani na psa. Jaké podivuhodné kouzlo je svedlo přes propast času a s jakým záměrem? Ani jeden z nich nemá z neuvěřitelného setkání velkou radost, ale postupně k sobě velký a malý Russ nacházejí cestu a dokáží si poradit a pomoci s situacích, na které by nikdy neměl být sám. (oficiálny text distribútora)

Flabadob

Podle mě celkem průměrný film, ve kterém zase pořádně zabodoval Bruce, ovšem nebyl to zas tak dostačující film, proto ubírám jednu hvězdu! ()

Welsiot

Prostý a od začátku předvídatelný děj, ovšem vše je zabaleno do pěkného pohádkovského balení a k tomu překrásná Emily Mortimer - 70%. ()

Peenugirl

Mám štyridsať, nemám ženu ani deti, nie som pilot a nemám ani psa? Som úbohý. - asi takto sa vyjadril malý Russ o svojom staršom ja, som sa strašne smiala... Bol to celkovo úsmevnýmilý film a občas aj ciťáčik... Prečo je Mesiac občas červený? 65% ()

Jay.P.j.

Všude přítomná hudba film u mě degraduje ze tří hvězd na dvě. Fakt se to nedá vydržet to "komediální fidlání smyčců". Člověk si akorát řekne,že hudba zakrývá emočně slabé scény. Délka filmu 104 min , délka hudby ve filmu 52 min ¨. ()

Inhoofer

Vždyť je to hezký,...nejde se jen pořád dívat na masakr, krev, střeva a prdele, občas trošku sentimentu a něčeho pěkného neuškodí,... ()

MaxDamage1

Tak toto je velmi těžký film,všechno od začátku bylo špatně. Dokoukal jsem se na to za trest, tady Bruce opravdu přestřelil,nebýt jeho,možná o tomto filmu nikdy neuslyšíme. Pár dobrých scén a myšlenek tam bylo,proto to nehodnotím nejhorším hodnocením. ()

Miisha24

Pěkná rodinná komedie s hlubokým příběhem, který vás donutí se zamyslet nad svým životem. Kid nenuceně, přesto velmi intenzivně ukazuje na problém dnešní doby - honěním se za penězmi za cenu všeho. Malý Rusty je ve filmu vynikající! ()

xmarek

Myšlenka možnosti ovlivnit minulost a následnou budoucnost skrze sama sebe. Na jedné straně nic nového, ale na druhé straně je v tom neuvěřitelný potenciál. Tedy v kontextu samotného diváka. Nevíte o čem hovořím? Jednou to pochopíte. ;) ()

ricardo2803

Osobně mám rád podobné filmy. Žádné násilí, žádná psychologie, zkrátka pohodovka. Určitě to není první liga, ale za zhlédnutí rozhodně stojí. A přiznám, že jsem měl ke konci husí kůži (a přiznávám, že velký podíl na tom měla hudba). ()

SNCIS

"Hele, já nemám čas se zbláznit! Jestli chceš, abych se zbláznil, zavolej Janet a domluv si schůzku jako všichni ostatní!" - 50%. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (viac)