Originálna snímka plná nečakaných situácií, emócií, dojemných chvíľ, ale aj zábavy odkrýva rodinné vzťahy u Skálov, kde „vládne“ známa herečka Skálová v podaní Jiřiny Bohdalovej. Jej syn stvárnený Karlom Rodenom rieši svoju prostorekosť a priateľku. U Pazderkov sa zase preberajú nepozvaní hostia a vzájomné vzťahy, ale pri sviatočnom stole sa nakoniec stretnú všetci tí, ktorí tam patria. Na horách sa sviatky rozhodne osláviť Viktorova rodina, ktorá rieši manželský ,,štvoruholník,, – on, ona, jej milenec a opatrovateľka v podaní Hynka Čermáka, Jany Plodkovej, Jana NedbalaSáry Sandeva. (Cinemart SK)

petikacka

Trochu kýč, něco romantiky a hodně humoru. Vánoční příběh mě příjemně překvapil a hlavně to staré dobré jiskření mezi Kaiserem a Lábusem. Někdy mám pocit, že se tutok sepsuje apriori jakákoliv česká tvorba i když většinou je to spravedlivé. Toto se, ale dle mého povedlo, taková Láska nebeská po česku s pár přeslazenými scénami, ale to není nic co by se nedalo přežít a k vánocům to prostě patří. A herecký ansámbl byl výborný. Za mě vysmátých 80% ()

Chudobka

Působí na mě asi ještě ta povánoční atmosféra, proto dvě hvězdičky. Příliš mnoho postav, takže jsem se v tom zezačátku ztrácela. Zbytečných postav, nutno dodat. Špatný scénář dobří herci nezachrání, ani k nějaké záchraně neměli prostor. Mnohé postavy se chovají úplně hloupě, jeden blbec větší než druhý. Postrádalo to pro mě logiku. Vůbec se mi nelíbili Kaiser  s Lábusem, bohužel. Ale oni za to nemohli. Podobně chudák Jitka Sedláčková. Takoví lidé snad existují? Že by takové babě už někdo dávno nezavřel ústa? Scéna u lékaře byla vyčerpávající. Bohdalová s Rodenem? No nevím. Tak aspoň hezký pohled na Nedbala, Plesla a Málkovou. ()

adelina8

A mně se to líbilo. Moc dobrých českých komedií se poslední dobou netočí, ale tady to sedlo. I když pár věcí lehce drhlo, na celkový dojem to nemělo vliv, proto moc nechápu zdejší nízké hodnocení. Pro mě si film drží celou dobu příjemnou atmosféru, scénář je fajn, herecké výkony taky, uronila jsem slzu, zasmála se, zasnila se. Prostě dobrá práce :⁠-⁠). ()

Massaro74

Za mě velmi slušná česká vánoční komedie, která by určitě ráda konkurovala Lásce nebeské, ale na to bohužel nemá.. Co se týká hereckého obsazení, tak chválím širokou škálu od starších, zkušených, až po nově vycházející hvězdičky.. Celkem komicky propleteno několik příběhů, plných humorných situací a vtipných hlášek.. ()

Haniczka

Jirka najde Láďu a Láďa potká Vendulu a Vendula je dcera Tomáše a Tomáš se rozhádal s Vencou a Venca miluje Jitku a Jitka utekla před Marcelem a Marcel zapomněl, že vlastně miluje Láďu... Jediné koukatelné, je dichotomie Kaiser/Lábus. Jinak nuda nuda, šeď šeď. ()

Brtniik

Tak to byla hrůza! Děj mi připomínal kus od Cimrmana, kdy se maník dozví, že každý z rodiny je někdo jiný... Jen jsem se bál, aby i Pierre Richard neměl s Bohdalkou Rodenovu žábu (Bernáškovou)... Mělo význam ho angažovat v něčem podobném?! Děsný zmatek. Herecké výkony (nejspíš kvůli podivnému scénáři) dost podivné. Samosebou nezklamali Čermák, Polívka a Sandeva. Abych nezapomněl, jako se některé detektivky dají označit jako "baterčičkové", toto dílo bylo "šálové". Všimli jste si, že skoro každá postava měla na krku šálu? Že by PP nějakého butiku? ()

Olík

Nebudeme si tady lhát, že jsem neměl strach….vánoce, romantika, další tuzemská Láska nebeská….prostě jsem dopředu počítal s nejhorším. Ale nakonec nebylo tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Štědrý den u dvou rodin, postav jako baněk na vánočním stromku a jejich vzájemný jingle bells propletenec. Příběhy nosné, mikroskopické, happy endové, zamotané, prvoplánově romantické, humorné, ze života, těžko uvěřitelné i téměř nadpozemské……všechno tam je. Stejně tak herci, kteří většinou byli vybráni z důvodu spolehlivosti (Čermák, Plesl, Roden, Plodková, Kaiser aj.)…..teda trošku mi vadila Bohdalová, Čuba (ten mi vadí všude a vždy) a kupodivu i Lábus (ale u něj to spíš bylo zapříčiněno rolí). Prostě jak už jsem řekl, myslím že s ohledem na současný stav české kinematografie mohla být bolístka mnohem větší a listopadové navození vánoční atmosféry proběhlo bez újmy na majetku či zdravý. ()

hazaba odpad!

Tohle se hrubě nepovedlo. Strašně trapné, bez nápadu, táhnoucí se cosi, na co se nedalo dívat a po necelé hodině jsem to zabalila. ()

Rathalos

Dalsia vyborna komedia od susedov,jednoducho cesky humor zboznujem,nemozem si pomoct,no a najviac ma bavil Jiri Labus,ten chlap je fakt cool herec,takze za mna plna palba z fleku...:⁠-⁠) ()

domirovec

Popravdě řečeno (a že za tento názor budu bolestivě a brutálně ukamenován zdejšími profesionálními filmovými kritiky hluboko pod povrch zemský).. já si to vcelku užil. Ne že bych byl nějak zvlášť velkým milovníkem novodobých českých pohyblivých obrázků, ovšem tohle mě příjemně překvapilo. Dokonce až tak příjemně, že jsem ani moc neváhal a ty čtyři červené hvězdičky jsem do mého hodnocení v klidu nahodil. Celé je to takové.. jaksi lepší než jiné, na koukání nepříjemné a varlata agresivně mačkající sračkovité nové české snímky. Já se dokonce i smál! A bacha, to se mi už ňákej ten pátek u českého filmu nestalo! Takže už kvůli tomu jsem s mým finálním hodnocením opravdu rozhodnut. A ještě to výborné obsazení, které člověku vykouzlí úsměv na tváři, docela hezký ne že ne. Pavlásková po jejích posledních Pražských orgiích docela zavalila a pobavila mne. Nice. 4/5 ()

Rockerman

Pokus o českou Lásku nebeskou, který ale trochu připomínal i Bábovky vyšel tak napůl. Spousta náhod a překvapivých setkání, ale bohužel i několik trapných scén (ty rvačky v tramvaji i kostele si mohla Pavlásková odpustit). Také Kaiserovo volnomyšlenkářství je dost za hranou a je to škoda, protože jinak se na to dívalo dobře a poslední kostelová scéna ( Plesl - Málková a Richard - Bohdalová) byla velmi povedená a byla nejblíže slavnému britskému vzoru. ()

radaza

Tak teď vám natočíme Lásku nebeskou v českém pojetí. Sice už několikátou, ale před vánoci se to chytne, když tam nacpete dost známých herců. Za kazišuka Plodkovou bod hvězda navíc. ()

akvidzerp

Dávám 4*, i když pocitově jsou to tak 3,5* :) Ale bylo to milý a bavilo mě to. Odpustím i chybičky ve scriptu (viditelná změna účesu Jakuba a paní Skálové). ()

tomik99

Světlé momenty má rozhodně Jiří Lábus a Oldřich Keiser, film v mnohém zachraňuje Karel Roden. Má skvěle napsanou roli a je o třídu herecky vyspělejší než jeho kolegové. U zbytku už jsem měl malinko problém. Není to ale tím, že by nějaký herec předváděl slabší výkon, problém představuje až moc okatý, nahodilý a příhodný scénář. Chápu, že má jít o odlehčenou komedii, jejímž úkolem je diváky správně naladit na Vánoce. Ale ve filmu se děje tolik neuvěřitelných a málo pravděpodobných věcí, že mě to zkrátka vytrhávalo z příběhu. Nahodilá setkání a (znovu)setkání v rámci jednoho dne zkrátka nejsou reálná. Nehledě na to, že zamilovaná postava se ještě ten den odmiluje a zamiluje do jiné. To se opravdu může dít jen v našich filmech. Chvílemi mi bylo stydno i za herce, protože líp tento „brajgl“ zahrát nešlo. ()

moviechecker

Svým způsobem česká obdoba Lásky nebeské. Film neurazí, ale nezvedné Vás ani ze židle. Pokud ovšem hledáte lehký nenáročná příběh tak ho u tohoto filmu najdete. ()

kluzo

Tohle je případ, kdy nechápu hodnocení ČSFD. Za mě na současné české poměry hodně povedená rodinná komedie. Karel Roden se jen objevil a musím se mu smát. Nejlepší, ne jen, komediální český herec. Po Večírku mne přesvědčil i tady. ()

bararich8

Překvapivě koukatelná česká komedie, kde je spousta postav, které jsou nakonec pěkně a mile propletené. Tak nějak to plní tu funkci nenáročného vánočního filmu. Na kino to není, ale pro Netflix ideální, 4* ()