Originálna snímka plná nečakaných situácií, emócií, dojemných chvíľ, ale aj zábavy odkrýva rodinné vzťahy u Skálov, kde „vládne“ známa herečka Skálová v podaní Jiřiny Bohdalovej. Jej syn stvárnený Karlom Rodenom rieši svoju prostorekosť a priateľku. U Pazderkov sa zase preberajú nepozvaní hostia a vzájomné vzťahy, ale pri sviatočnom stole sa nakoniec stretnú všetci tí, ktorí tam patria. Na horách sa sviatky rozhodne osláviť Viktorova rodina, ktorá rieši manželský ,,štvoruholník,, – on, ona, jej milenec a opatrovateľka v podaní Hynka Čermáka, Jany Plodkovej, Jana NedbalaSáry Sandeva. (Cinemart SK)

www

Tady se názorně ukázalo, že hodně kvalitních herců neznamená zaručený úspěch, pokud mají špatný scénař, tak ani kvalitní obsazení to nezachrání. Jedna hvězda za pár humorných scén, jinak se nesmyslné sekvence střídají jak když pejsek s kočičkou vařili. ()

pCCb

Vydržel jsem asi 15 minut, ale když se objevil Roden jako poslanec, tak to byla jasná známka braku a já to dál nevydržel. ()

tba4u

Chteli jsme natočit ceskou Lásku nebeskou, a dopadlo to jako vzdycky. Plejada figur, velci herci, ale k cemu to, kdyz neni co hrat. Rádoby dojemné scény postrádají byť jen špetku emoci. Příběhy predvidatelne davno dopredu, o to min uvěřitelné…a vubec nejhorsi je, jak tomu chybi smysl i samotny děj. Radsi vubec nemluvim o uplne zbytecnych, nesmyslných scénách, zejmena v podstate o vsech s Kaisrem a Lábusem. Posledni pulhodina uz je doslova nekoukatelna. Vazne me to mrzi, protoze jsem tomu filmu pral, aby byl dobry. Jenze, bohuzel, neni. ()

patti1

A mě to bavilo. Chtěla jsem napsat Láska nebeská po česku, ale koukám, že už to tu padlo. Některé situace byly sice trochu přitažené za vlasy, ale díky sympatickému hereckému obsazení to byl příjemně strávený večer. ()

IGATY

I přes ne zcela pozitivní hodnocení musím říct, že v této době hledání špatného a negativního nám to přišlo koukatelné, pozitivně naladěné a nakonec příjemné. Kvitujeme i nabité herecké obsazení, proto za nás 4 hvězdy ()

Secura

Situace ve filmu jsou tak trapné a divné, že bylo nepříjemné na to koukat. Cítit se trapně u filmu může fungovat, ale tady ne. Dvojice Kaiser Lábus a tahle divnovečeře navzdory ostatním názorům za mě naopak nejtrapnější v celém filmu. ()

Radko4

Musím povedať, že film ako taký nie je rozhodne na zahodenie, avšak podľa mňa je tam príliš mnoho postáv, a na konci človek ani nevie, kto je s kým a ako. A dej filmu mi pripadá ako neukončený, keď vlastne nevieme, ako dopadli niektoré postavy (najmä mladí od rodiny Hynka Čermáka a Plodkovej). Myslím si, že záver mohol byť trochu dlhší, a podrobnejšie uviesť, ako jednotlivé rodiny, resp. "príbehy" dopadli. Ale inak kvitujem dobré herecké obsadenie, celkovo je film až na drobné detaily pozerateľný. ()

Hidoshito

Neuvěřitelný spletenec postav bych v rámci vánočních zázraků ještě skousl, ale ta linka s Kaiserem byla od začátku tak pitomá, že ani spojení s Lábusem to nikterak nezachraňuje. Při rodinné večeři se to pak sice trochu "srovná", ale ta počáteční pachuť zůstává. ()

goveg

Já byla nadšená. Mně se to moc líbilo. Hlavně tím, jakýma hercema to bylo nadupaný. ..a hráli skvěle, nenuceně. Na Lábusovi s Kaiserem bylo znát, že se leta dobře znají. Vsadim se, že dost improvizovali a užívali si to :) . Film sice žádná duchovní pecka, ale milá oddychovka. Celou dobu jsem se usmívala jak tydýt.. asi takhle :) .. ()

Dobry_clovek

Podle mé zkušenosti se dobrý film pozná už podle úvodní hudby. Tady jsem si po prvních vteřinách vlezlé, syntetické, jakože " vánoční " melodie řekl, že to asi nebude nic moc a bohužel se to potvrdilo. Ani plejáda dobrých herců nezachrání mizerný scénář s okopírovanými situacemi ze zahraničních filmů a seriálů ( včetně zapnutého mikrofonu v rádiu z Jistě, pane premiére ) a známí herci nezachrání ani režisérku, která prostě režírovat neumí a neustále působí jako absolventka FAMU. To, že herci ve vedlejších rolích hrají prkenně, je u českých filmů norma, ale tady nehrají dobře ani herecká esa. Vše působí strašně amatérsky, není to vtipné, a hlavně to je neuvěřitelně předvídatelné. Vždy si říkám, že být režisérem v ČR je velmi dobré zaměstnání. Je úplně jedno, že jste nenatočili žádný dobrý film, vždy vám přesto dá někdo peníze na další. ()

mach333

Už dlouho mi nebylo u televize tak trapně. Film byl sledem velmi nepravděpodobných nebo trapných situací. O originalitě se vůbec nedá mluvit, inspirace Láskou nebeskou je evidentní. Hvězdné obsazení to bohužel nezachránilo. Velké zklamání... ()

005

Láska nebeská v české verzi. Kdo to má rád, ten si to zcela jistě užije. kdo má rád postavy více do hloubky, ten si na své nepřijde. nemají moc co hrát. ()

dead.meat

Některé linky a postavy bych vyškrtal, ale věřím že herci musí něco jíst. Některé příbehy by mohly jít víc do hloubky a nemusely být tak nasílu provázané. A Kaiserovi a Lábusovi bych nechal větší prostor a halvně invenci nechal na nich. Spousta dílů z Tlučhořovic rodinky je vtipnější  a než jejich linka. A účast Pierre Richarda, i když ho mám rád, je zbytečná. ()

Naive odpad!

V této nepovedené a trapné variaci na Lásku nebeskou sice hraje hodně zajímavých a pro mě oblíbených herců, ale když není co hrát, ani K. Roden to nezachrání. ()

Yamamoto13 odpad!

Protáhnout to ještě o deset minut, tak by se to rovnalo nejhoršímu z českých filmů všech dob a to "V peřině". Něco tak stupidního, se snad již dlouho točit nebude. ()