Originálna snímka plná nečakaných situácií, emócií, dojemných chvíľ, ale aj zábavy odkrýva rodinné vzťahy u Skálov, kde „vládne“ známa herečka Skálová v podaní Jiřiny Bohdalovej. Jej syn stvárnený Karlom Rodenom rieši svoju prostorekosť a priateľku. U Pazderkov sa zase preberajú nepozvaní hostia a vzájomné vzťahy, ale pri sviatočnom stole sa nakoniec stretnú všetci tí, ktorí tam patria. Na horách sa sviatky rozhodne osláviť Viktorova rodina, ktorá rieši manželský ,,štvoruholník,, – on, ona, jej milenec a opatrovateľka v podaní Hynka Čermáka, Jany Plodkovej, Jana NedbalaSáry Sandeva. (CinemArt SK)

hrona

Láska nebeská po česku. Duo Kaiser / Lábus tomu dodalo pěkný průměr. Roden a Čermák fajn, jejich komediálnost baví, zbytek vata, na kterou se celkem v pohodě kouká. 30 vteřinová pasáž s Pierrem a vůbec vyústění filmu v americký hepáč biják zbytečně srazil. Potěšilo, že po dlouhé době, nikdo ve filmu neumřel, ani se neřeší žádné posmrtně smutky. Zlatý dobrý střed. Dokáži si představit i více shlédnutí. ()

kocik1

Recyklace asi tak 20. filmů, které s tématem několika osudů spletených do jednoho okamžiku přišly o několik let dříve. Sladší než Láska nebeská a drsnější než Amores Perros. Příležitost pro úpně všechny české herce a koho neangažovali, jako by nebyl. No a já jako divák? Ono je to natočené vlastně dobře, všechno do sebe zapadá, i ta závěrečná sladkost okoukaná z teenegarských filmů. Jen je to prostě naprosto hloupý a ZBYTEČNÝ FILM. ()

Untentrauer

Nikdy bych neřekl, že se mi něco takového může líbit. Plejáda skvělých herců z nichž přesto přese všechno o půl hlavy vyčnívali Lábus s Kaiserem. Možná se mi tento film trefil jen do nálady. Jednoduchý děj složený z více na sobě nezávislých lidských příběhů u kterých nemusíte přemýšlet a u kterých lze krásně vypnout. Nic složitého. Vadila mi tam jen místy Bohdalová a její "románek" s Richardem - přišlo mi to tam zbytečné a rušivé. ()

Chudobka

Působí na mě asi ještě ta povánoční atmosféra, proto dvě hvězdičky. Příliš mnoho postav, takže jsem se v tom zezačátku ztrácela. Zbytečných postav, nutno dodat. Špatný scénář dobří herci nezachrání, ani k nějaké záchraně neměli prostor. Mnohé postavy se chovají úplně hloupě, jeden blbec větší než druhý. Postrádalo to pro mě logiku. Vůbec se mi nelíbili Kaiser  s Lábusem, bohužel. Ale oni za to nemohli. Podobně chudák Jitka Sedláčková. Takoví lidé snad existují? Že by takové babě už někdo dávno nezavřel ústa? Scéna u lékaře byla vyčerpávající. Bohdalová s Rodenem? No nevím. Tak aspoň hezký pohled na Nedbala, Plesla a Málkovou. ()

Astaroth12

Bol som ukecaný, lepšie povedané prehlasovaný, keď sa blížia najkrajšie sviatky roku aby sme si mohli pozrieť tuto vianočnú baladu o tom, že ani herecké hviezdy nezaručia filmu patričný úspech. Hneď od začiatku ma iritovala dvojica  Kaiser- Labus a aj celkove príbehy nezáživných postav išli mimo mna. Postavy nezáživne a dianie vo filme strašne pomalé a fádne. Silne herecké osadenstvo, ale aj tak som sa celu dobu tesil len na kontakt Pierre Richarda s týmto nezáživným filmom. Roden hral to, čo nikdy nerobil, totálneho debila a aj keď Bohdalová to tým svojim šarmom poháňala dopredu, nebolo to nič platné, lebo celé to bolo utopene v trápnosti a v gýči. Nevidel som nič od tejto režisérky, ale po tomto filme už po tom vážne netúžim Slabé 2*. ()

• V kapele Roberta (Filip František Červenka) hraje na kytaru a zpívá Michal Skořepa, český zpěvák, skladatel, hudebník, producent a výtvarník, jenž se proslavil jako frontman rockové kapely Stroy a také svým autorským projektem Pan Lynx. (rublik05)
  • S nápadem obsadit Pierra Richarda přišel producent filmu David Blümel. Pierre Richard byl ochotný přijet na natáčení do Prahy, ale situace kolem covidu-19 a téměř zákaz cestování změnily plány. Nakonec se natáčelo přímo v Paříži, a to v jeho autentické pracovně. (DJMaroko)
  • Film podpořil Státní fond kinematografie částkou 5 milionů korun. (SONY_)