Dej filmu sa odohráva v pohraničnom meste Cvikov. Dvaja bratranci, ktorých si zahrali Kryštof Hádek a Robin Ferro, odmala snívajú o tom, že sa pôjdu pozrieť na závody Formule 1. Keď jeden z nich vyhrá vstupenky na Grand Prix, odštartujú dobrodružnú cestu... (Magic Box)

blondboss

Svieža road movie komédia, ktorá ale nejako výrazne nevybočuje z priemeru a prakticky ponúka len dobrú náladu. Podobných snímkov už bolo minimálne v zahraničí natočených mnoho a v tomto smere ozaj nečakajte nič nové. Celkom sympatické herecké výkony, ale Robin Ferro mi už miestami neskutočne liezol na nervy, takže za toho určite mínus. Každopádne ale ako jednohubka to funguje. 60 % ()

HanzoBureshi

Je to neskutečná blbost, ale pořád lepší než ty nudné filmy, které jsem poslední dobou viděl. Mohlo to být o dost lepší, ale i tak musím říct, že jsem se opravdu bavil. Oddechovka je to opravdu dobrá a na české poměry je to opravdu slušné. Miroslav Donutil jako otravný důchodce byl skvělý, Kozub klasicky ani nemusel hrát a taky nezklamal, Robin Ferro byl taky v pohodě. S Kryštofem byl ze začátku trochu problém, ale poté docela dobře sedl. Mohlo tu být více zábavných lokací. Já jsem se pořádně bavil u toho hotelu, a zbytek taky nějak ušel, ale už ne tolik. Scénář mohl být lepší, a ne jen ujetý. Ale na naše poměry je to opravdu dobré. Mé hodnocení: 6.5/10 ()

trigan

Po dlouhé době jsem si kino užil, zasmál se od srdce a určitě si to kouknu v budoucnu znovu. Kombinace všech herců docela fungovala a byli uvěřitelní. A Tatiana Dyková mile překvapila. A oceňuji minimum evidentního PP, kterým jsou jiné komedie pověstné. ()

Maraboy

Pomalé nezáživné tempo, film působí spíše televizním dojmem. Zápletka je už takové klišé. Kozub zde naštěstí nehraje úplného kreténa a tak je to celkem koukatelné, ale že bych se u toho válel smíchy po zemi? Ne! Nicméně pořád lepší, než Tři tygři ve filmu. 30% ()

nikinikiniki

Výborné herecké výkony Štěpána Kozuba, Kryštofa Hádka, Anny Kameníkové a Tatiany Dykové. Za výkony a za to, že se člověk zasmál, dávám 4 hvězdy. ()

Dawe2

Tohle se moc nepovedlo. To není pořádně ani jedno z uvedených témat a prostě to tak nějak nefunguje na žádnou stranu. Ani šišlající Kozub to nezachránil. Fakt je to taková blbost, sice ne úplně bez děje, ale to nelze brát vážně. Ani jinak, ani jako sranda to nefunguje, prostě na nic, nedoporučuji. ()

fafejt001

Taťána výborná, Hádek solidní a Kozub klasika.  Jinak tomu něco chybělo . Asi lepší scénář.  Ten Drozda a jeho kumpáni , dosti slabá zápletka.  Žádná pecka to není.  A děti měli dobrý hlášky. No a Robin Ferů málo přesvědčivý ve své roli. Zatím čekáme na fakticky nadprůměrnou komedii. Snad se letos dočkáme. ()

tchempi

1) Není to komedie, ale sociální drama. 2) Herecké výkony jsou nadprůměrné, scénář podprůměrný. 3) Druhá půlka filmu je mnohem lepší než první. 4) Prušinovský bez Kolečka nefunguje. ()

YouKnowWho

Český road movie, který láká na tématiku Formule 1 a motorsportu obecně od oblíbeného tvůrce Jana Prušinovského? No skvěle, řekl jsem si....jenže jsem se šeredně zmýlil. Jedna minutová scéna na začátku a jedna na konci, víc Vám toho film z prostředí motorsportu nenabídne. Zbytek času sledujeme zuboženého vidláka v podání Kryštofa Hádka, který v každé větě řekne minimálně 5 sprostých slov. Nemám nic proti dobře využité vulgaritě, ale čeho je moc, toho je příliš. Dále zlodějíčka Štěpána Kozuba, který celý film rádoby hláškuje. Jedná se však o ten nejnižší a neotravnější "humor", který si lze představit a o to horší je, když Vás film staví do pozice, že byste měli těmto dvěma bezcharakterním dacanům bez špetky morálky fandit. Od absolutního fiaska tento film zachraňuje snad jen Robin Ferro, kterému jsem roli asociálního autisty opravdu věřil. Zbytek je bohužel velký špatný. ()

hony23

Tři dementi jedou na trip, v patách mají dva mafiánské dementy, zatímco dementní policie to celé vyšetřuje. Úmorná snaha o humor přináší jen trapnost a divákovo utrpení. ()

rigby

Totální úlet. Tyhle rádoby syrové filmy s pubertálním humorem mi vůbec nesedí. Dokoukal jsem to, ale celou dobu jsem se nudil a ani jednou nezasmál. Bylo mi trapně i za herce. ()

ČR odpad!

Osada 2 total odpad. Ty debilní kecy na frekvenci 1 s vyhuleným Suchánkem asi svědčí o tom, že pán Prušinovský je vyčpělý chudáček...Jestli tohle howno někdo spojuje s Guy Ritchiem, tak mu asi mrdaaa. ()

doriana.g

Sedlo mi to. Obešla bych se bez Kozuba, je furt stejný. Jinak ale skvěle obsazeno, Donutil tentokrát nesral, Marek, Anna, Eva i Tatiana skvělí. Malé Prušinovského režijní vtípky mě několikrát rozchechtaly, a to se často nestává. Třeba jak ti Poláci míří vodorovně a pak skloní ruce níž... 🤣🤣. A příběh vyloženě milý. U mě jednoznačně JP vítězí nad PK. ()

JeffScylla

Neříkám že je to extra pecka, nicméně rozhodně to není špatný a rozhodně přidávám 4. hvězdu Tatiáně protože byla VYNIKAJÍCÍ !!! a ze své pidiroličky vyždímala maximum. :) ()

mejlak

Každý z těch známějších herců natočil už něco, kde jsem řval smíchy nebo tam byl silný příběh nebo myšlenka. Tady byli dohromady a sotva jsem to dokoukal. Těšil jsem se a byl jsem zklamán. No nic, život jde dál. ()

Kaleidoskop

Již delší dobu si myslím, že kdyby Jan Prušinovský točil filmy v anglii, měl by s nimi mnohem větší úspěch. V jeho dílech totiz spatřuji takový ten suchý anglický humor, který znám z děl skupiny Monthy Python a který mě upřímě řečeno nikdy nebavil. I přesto, když tuto jeho novinku uváděla ČT, jsem se rozhodl dát mu šanci. V prvé řadě jsem nepochopil, proč bylo zvolené toto obsazení hlavních postav. Hádek je za mě v pohodě, to je zkušený herec, ale nechápu, proč se Prušinovský rozhodl angažovat Kozuba, který každou svou komediální roli pojímá jako šílenou plejádu toho nejlevnějšího humoru na úrovni amatérského divadla. Kozubovi za mě mnohem více sluší vážnější role, kdy ze sebe nedělá idiota anebo nevypráví levné vtípky z Alíka v nějaké talkshow. Vedle nich tu potom sekunduje ve vedlejší roli i Kozubův kolega a kamarád Robin Ferro. To je za mě zase nedoceněný herec, který ale každou svou roli ztvárňuje tak uťáple a nesebejistě, že prostě nemá šanci nikdy dosáhnout na hlavní roli. Samotný příběh je pak zvláštní shodou bizarních náhod, které nakonec vedou k naprosto šílené pointě. Technické zpracování je naopak na jedničku, oceňuji pěknou práci s barvami i kamerou. Stará scénáristická poučka říká, že náhodu klademe postavě do cesty ve chvíli, kdy ji chceme cestu zkomplikovat. A to jednoduše proto, že v opačném případě to většinou dopadá dost pitomě. Prušinovský tady používá oba dva případy, což u mě vede k tomu, že to nemohu hodnotit jinak než průměr... ()