Imagine a World

Krátkometrážny / Horor
Kanada, 2019, 15 min

„Dobrý den, přišel jsem vám nabídnout rychlejší internet, výhodné data a mobilní paušály.“ Tak přesně tohle uslyší sourozenecká dvojice Jennifer a David, když se jim do domu vetře podomní prodavač. Je neodbytný a postupem času i stále více vlezlý a agresivní. Jenže jak se jej zbavit, abyste sami nepřišli k úhoně? (SOLOM.)

Trevor

Na dvere Davida a jeho sestry zaklope muž ktorý im chce ponúknuť lepší internet a paušály pre ich telefóny...jedna hviezdička dole za rasistickú poznámku o tom že keď vidíš klopať na dvere belocha tak nikdy neotváraj a za poznámku o tom že ona ako mladá emancipovaná žena musí vo vzťahu zobrať všetko do svojich rúk. Politicky korektný bullshit tak opäť raz pokazil dojem z príjemného filmu s prekvapivo dobrými výkonmi hercov. ()

SOLOM.

Podobné ocasy je lepší hnát sviňským krokem pryč od svého baráku nebo bytu. Nesnáším, i když je to teď u nás zakázané, tyhle ty podomní prodavače. Jsou vážně neodbytní, často jim někdo podlehne a pak zjistí, že s nimi vyběhli. Největší slabinou tohoto snímku je jeho dost dlouhá vláčnost (nuda), která se zlepší až v samotném závěru. Kdy tvůrci lehce přitvrdili. I tak ovšem vypotili nějak atraktivní podívanou. ()