Gočúmon wa usagi desu ka?

• Japonsko Gochūmon wa usagi desu ka? (viac)
Japonsko, (2014–2020), 14 h (Minutáž: 23–24 min)

Hudba:

Ruka Kawada

Inori Minase, Šizuka Išigami, Satomi Sató, Saori Hajami, Ajane Sakura, Rie Murakawa, Harumi Sakurai, Takamasa Mogi, Šó Hajami, Sacumi Macuda, Ari Ozawa (viac)

Recenzie používateľa Jeoffrey k tomuto seriálu (3)

Gočúmon wa usagi desu ka? (2014) (S01)

Pro mě osobně zase jedna z těch úžasně roztomilých záležitostí, které jsem si neskutečně užíval. Roztomilá děvčátka, každá s naprosto skvělým a zajímavým charakterem a musím říct, že se mi všechny líbily, i když nejradši jsem měl určitě Chino, pak Cocou, Chiyu, Rize, ale i pro mě na posledním místě se pohybující Sharo byla také kouzelná. Sice se toho v seriálu příliš neudálo a i co se té roztomilosti týká, tak se to na můj pomyslný trůn nevyšplhalo, ale podle toho přitroublého úsměvu co jsem zase jednou měl na obličeji můžu za sebe říct, že to bylo opravdu blízko a tak dám 9/10 a na podzim se s chutí pustím do dalších příhod této neskutečně roztomilé party. ()

Gočúmon wa usagi desu ka?? (2015) (S02)

Dost možná (nebo spíš skoro určitě) budu asi zase jediným kdo tomuhle napálí 5*, ale mě tento seriál prostě vyhovuje. Roztomilost animace, roztomilost a složení charakterů (kde je už třeba jen taková Chino už jenom s tím jak vždycky řekne "Cocoa-san" naprosto kouzelná), příjemné a poklidné tempo, jemný humor, moc hezký opening a ending - to vše je v přesně takové míře a provedení jak to mám u podobných konceptů rád a tak i když tomu chybí něco trošičku navíc, co má nejoblíbenější díla z kategorie "cute girls do cute things in cute ways" jako je třeba Azumanga, nebo Strawberry Marshmallow apod. mají, tak i tady jsem stejně u každého dílu nadmíru spokojen a prostě si to užívám. Druhá série si u mě udržela stejný dojem jako ta první a tak i mé hodnocení zůstává. 9/10 ()

Bloom (2020) (S03)

Naprostá spokojenost s třetí sérií a spousta velmi krásně strávených sobotních odpolední s šálkem horkého kakaa u téhle neskutečně příjemné a sympatické podívané. Bloom znamená rozkvět a celá série se tak nese v duchu malých i velkých změn, kterými si postavy procházejí a díky kterým kráčí kupředu a vyvíjí se. Tedy by se dalo říct, že tentokráte je to o něčem navíc, o rozkvětu člověka, o jeho drobných proměnách. Naštěstí to hlavní se nemění a tak je i tentokrát vše hezky barevné, roztomilé a někdy i vtipné. Nemám co vytknout, já si tento seriál stále skvěle užívám. 9,2/10 ()