Jack Quinn (Jean-Claude Van Damme) je najlepším protiteroristickým agentom na svete. Napriek tomu chce odísť do výslužby, aby sa mohol venovať manželke a synovi, ktorý sa im onedlho narodí. Jeho posledná misia má byť likvidácia chladnokrvného teroristu Stavrosa (Mickey Rourke). V osudnom momente Jack zaváha a nestlačí spúšť, pretože ani ten najväčší zlosyn si nezaslúži zomrieť vo chvíli, keď objíma v náručí svojho malého syna. O zlomok sekundy už je neskoro. Stavros s inštinktmi predátora zlikviduje celý protiteroristický tým a sám Jack len tak tak vyviazne živý. Ale aj Stavrosove straty sú veľké. Pri divokej prestrelke prišiel o život jeho syn. Keď Jack znovu nadobudne vedomie, je už v "kolónii". Na ostrov, stratený uprostred oceánu sú deportovaní tajní agenti, ktorí síce zlyhali, ale sú natoľko cenní, že by bola škoda ich zlikvidovať. S pomocou najmodernejšej techniky tu analyzujú teroristické útoky z celého sveta. Stavros o "kolónii" vie, a tak Jack jedného dňa nájde na obrazovke svojho monitoru šifrovaný odkaz. Mám tvoju ženu a syna! Jack musí utiecť z prísne stráženej kolónie a bojovať s pomstychtivým Stavrosom o životy svojich najbližších... (TV Markíza)

Jizni Tlapa

Double Team je netradiční JCVD podívaná a sice ze třech důvodů. Jde o film s velmi zajímavými exteriéry ( ostrov, ztracený uprostřed oceánu, závěr v Colloseu ), s kvalitní zápletkou a velmi charismatickým obsazením! S obsazením, ne však ústřední dvojice, nýbrž duo Stavros a Yaz! Role Stavrose sedla Mickymu dokonale, neboť i Micky sám je fyzickým zjevem tak trochu slizák ( zároveň však veliký sympaťák ) a charisma blond-zeleno-modro všelijakého Rodmana dává tomuto akčnímu kousku nádech něčeho netradičního a nového. I scénář pochytal pár kvalitních a vtipných hlášek a nebýt "ubrečených" záběrů se synkem, byl by Team oprávněný adept pěti hvězd! ()

kaylin

Já jsem se u tohohle snímku bavil, ale víc díky Mickeymu Rourkovi než díky JCVD. Jasně, nechci říct, že JCVD byl špatný, některé jeho pózy - zajímavější byl v tréninku než v samotném boji - jsou skutečně fenomenální, ale Mickeymu to skvěle sedlo a je tu parádním hajzlem. Dennis Rodman je spíš na ozdobu. ()

Malarkey

To mi byla panejo jízda. s JCVD jedna z nejlepších, jenže když se podívám na tu sortu herců začnu přemýšlet nad jednou věcí, na kterou bych docela rád znal od Van Damma odpověď. Přesto, že natočil tuhle solidní akční jízdu, kde se na konci solidně zničí starobylé koloseum,je dost možné, že si občas i před natáčením van Damme s Rodmanem a Mickeyem šlehnul něco na posilnění ne? Proč nakonec ne, v tý době přece všichni tři fetovali o sto šest. Takže mě to ohledně tohodle filmu zaráží o to víc. Protože rok na to Van Damme natočí ještě Kontraband a pak jde na dlouhou dobu do sraček. ()

genetique

Opäť jeden z filmov, pri ktorom mi chýba polhiezdička navyše, pretože plné štyri to niesú. Ale úprimne ma prekvapilo či už herecké spojenie Rodman-Van Damme, s Rourkeom to tiež nebolo najhoršie, v kondičke sa ešte stále držal, alebo akcia. Aj keď pri pár scénach mi s nej zastával rozum, inak prekvapivo dobrá, čo sa však o scenári v pár prípadoch povedať nedá. Najdokonalejšie na filme boli však Rodmanove hlášky a neprehliadnuteľné vlasové výstrelky, ktoré zmenil asi tak desaťkrát. 75%. ()

SOLOM.

Kdyby Dennis Rodman věnoval stejnou píli a čas svému hereckému výkonu jako změně barvy svého účesu, mohlo z toho být víc jak Zlatá malina. Jeho postava byla možná místy i docela zábavná, ale výkon podal otřesný. Mickey Rourke tady vypadal ještě jakžtakž, než se z něho stala plastiková zrůda a jako záporák si nevedl špatně. Jean-Claude Van Damme podal svůj průměrný výkon – ostatně celý tento film byl dosti průměrnou záležitostí. Nabídne nám pár slušných akčních scén i bojových choreografií (bitka v hotelovém pokoji byla super), stejně tak je tu k vidění i dost nelogických kiksů a přemrštěných blbostí. Ten závěrečný výbuch to byla ale píčovina…No nic, můžu si odškrtnout další film s JCVD. ()

• Postavy kybermnichů Regula (Umberto Raho) a Ramula (Ted Rusoff) odkazují na legendu o bratrech Romulovi a Removi, zakladatelích Říma, kde se odehrává většina děje. (Lorge)
  • Yaz (Dennis Rodman) v průběho filmu celkem šestkrát změní styl účesu a barvu vlasů. (Chevees)