Čerstvý absolvent Charlie (Toby Wallace) navštívi svojho staršieho nevlastného brata Toma (Ben Foster), ktorý je rybárom na lodi. Rozčarovaný zo svojho systematického života požiada Toma, aby ho vzal na nadchádzajúcu rybársku výpravu. Charlie sa zoznámi s posádkou, no po niekoľkých hodinách plavby sa loď potopí. Pri vymýšľaní nového plánu, ako zarobiť peniaze, sa veci zamotajú, keď narazia na drogových dílerov... (Arsenal83)

Easykill

"po smrti nás všechny stejně čeká soud." Tohle by měl vidět každý chlap, který má syna. Finestkind je správný, chlapský film se vším co k tomu patří. Tady nejde nic(moc) vytknout. Obsazení je parádní, herecké výkony solidní a uvěřitelné, storyline zajímavá. Možná bych trochu přehodnotil žánry, z 80ti % jde o drama. Ale to na síle snímku vůbec neubírá. ()

Kushina

Takový hezký příběh o rodině rybářů, kde i přes neshody a trable život ukáže, že rodině je to hlavní a člověk pro ni udělá vše. 60% ()

MadyDollar

Hodně zajímavej kousek a podle mě trošku promrhanej námět. V první řadě velikej přešlap s nálepkou krimi/thriller, až na náznak ve vrcholu příběhu se objeví něco trošku připomínající řadovej thriller, ale jinej je to vynikající drama. Trošku zbytečně natažený přes dvě hodiny - hodina a půl max by to hned vyšvihlo ještě výš. Začátek se hodně táhne, k charakteru postav stejně nepřidává.Pokud by se role scénáristy ujal člověk, co by odvedl lepší práci (a klidně to potom natáhl i na ty 2 hodiny, jen bez toho patlání), klidně si myslím že by to mohlo být cenami ověnčené drama - hodně klade důraz na vztahy postav, velice příjemný, neobvyklý prostředí (který je nádherný!), hodně vrstev, většina postav má velkej potenciál.... Byl jsem z toho hodně v rozpacích - zezačátku jsem nevěřil, že to dokoukám, prostřední část perfektní, neuvěřitelně jsem si to užíval a takési jakési vyvrcholení a rozuzlení bylo trošku zbytečný. ()

Tadas

Asi jeden z nejlepších filmů co jsem za poslední dobu viděl.. Spojit teenage lásku, lásku k rybaření, drogy, mafii, extrémní životní emoce a tak dobrý příběh... to by mě ani ve snu nenapadlo. Film, jak kdyby tvůrci vyloženě cílili přímo na mě.. 90% ()

BruceTichac

Bena Fostera mám moc rád, ale tohle?!?! Hodinu a půl se vůbec, ale vůbec nic neděje a v posledních 20-ti minutách se odehraje jakýsi příběh, který mi do celkového příběhu vůbec nezapadl. No nevím. Za mě podprůměrný a zbytečný film. ()

lubosco

Za mňa super drama, zaujímavý scenár, pekne vykreslené postavy, starý dobrý Tommy Lee. Čo na tom, že sa polku filmu sa takmer nič zaujímavé nedeje, parta rybárov ukazuje o čom ten rybolov je, o čom je ich život, problémy, vzťahy, radosti. Z tohoto pohľadu sú aktéri uveriteľní, čo je základ. V druhej polovici prichádza zápletka a nakoniec (pre mňa trochu predvídateľne) rozuzlenie. Dobre sa to pozeralo, dlhšia stopáž neprekážala, odporúčam. ()