Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

panki9922

Toto spĺňa do bodky význam slova instantný. Celý film pôsobí akosi umelo, narýchlo, neúprimne. A to mám Reynoldsa celkom rád a Ruffala ako herca veľmi rád. 20% ()

Heywood

Hádali jsme kolik sci-fi tu mělo odkaz, rukavici na skle pak jsme přiřadili do Ghost Protocol a jedno si přiznejme: 2050 je za rohem, tahle budoucnost tam s vysokou pravděpodobností nebude. Přemoudřelý malý Adam evokuje jiné "přemoudřelé" dětské role, RR se začíná opakovat Z. Saldana ve svých 43 letech fakt není vysokoškolské poupátko, (lépe nechat maskérsky zestárnou mladší herečku než opačně) a Mark Ruffalo spadl do role Marka Ruffala, což bylo nezáživné. Za triky a nápad dvě hvězdy, jedna navíc za tu snahu udělat z bídy film, ale 50% je jasných. Dětem se to líbit bude, pro dospělé jde spíše o shlédnutí na jedno použití. ()

kolly13

Povídačky senilního strýce interpretované mladými herci v kulisách Star Treku, jsou pořád povídačky. Zbytečný film, který je slabý i na vykrádání svých předloh. ()

tomino28

Je to taková tuctová akce s tuctovou zápletkou a předpokládaným vyústěním. Řekl bych, že neurazí ani nějak extra nenadchne, ale svůj účel v dnešní době uživatelů hltajících novinky na streamovacích službách určitě splní. Mimo jiné i díky sympatické a více než málo známé herecké sestavě. ()

collapse

Pro děti je to docela hezkej rodinnej film s příchutí sci-fi a akčňáku, jinak jednorázová zábava na kterou si za rok nikdo nevzpomene. ()

bonovox

S.Levy aj v tomto filme potvrdzuje že je len rutínnym režisérom. Áčkové obsadenie s všade bol Reynoldsom, sci-fi príbeh určený skôr detskému divákovi...to ale nemusí každému sedieť. Na jedno pozretie tak akurát. ()

BlackAdder87

Dost nevyvážený film, ve kterém jsou fajn nápady a scény, ale celé je to sešité horkou jehlou. Výsledkem je spotřební film, na jedno použití, na který se koukat dá, ale nejspíš už nebudete mít chuť vidět ho znovu. Slabší průměr a 3 s odřenýma ušima. ()

Franki69

Ještě že je mi ten Reynolds sympatickej, protože vidět s ním jenom tenhle film, tak by si mě na svou stranu nezískal. Takhle asi…Shlédnutí hodnotím jako třeba návštěvu oblíbený hospody. Moc se v ní nemění a chodím do ní proto, že tam potkávám známý a večer se vždycky nějak zajímavě vyvrbí. Nečekám nic objevného a neznámého, ale je tam prostě příjemně a občas i legrace. A stejný je to s tímhle filmem. Je v něm všechno možný z dřívějších sci-fi time traveling filmů. Čekejte řemeslně dobře provedené akční scény, zápletky s potkáváním sama sebe (pozor, můžou se dotýkat, žádná antihmota tentokrát nehrozí), zbraně s laserem, cestování podle palubního počítače s nastavitelným datem (Ó ano, kdo jste viděl Back To The Future?), kovové předměty přitahované přetíženým magnetickým urychlovačem (díky Terminátore), Mark Ruffalo jako vědec, Reynolds se svými nekorektními vtípky…a tak dál skoro do omrzení. Prostě další várka oblíbených přísad v další variantě jinak v podstatě stejného drinku, který si dávám ve svý filmový hospodě opakovaně. K některejm se vracím rád, na jiný už jsem zapomněl. Projekt Adam bude ten druhý případ, vůbec mně nenapadá, proč bych chtěl tuhle jednohubku z Netflixu vidět ještě jednou. Ale propadák to není, to bych byl přísný až příliš. Lehounký nadprůměr za 55%. ()

SpicyNugget

Pilot Adam Reed cestuje časem zpět. Jelikož je zraněn, je nucen nouzově přistát v roce 2022. Přistane vedle svého domu, kde vyrůstal s matkou a potká své mladší já. Za jeho pomoci opraví letoun a oba se snaží zabránit bývalé partnerce táty Sorianové, aby Adama zabila… Super, mě to moc bavilo. Vtipné a pěkně natočené sci-fi. Pořád jsem se smála, to byly neskutečné hlášky. Líbilo se mi i chování postav. Bála jsem se, aby všichni nezačali vyvádět kokotiny, protože “Aaaa, to jsem já z budoucnosti!”, nebo “Aaaa, do prdeleeee, tihle dva jsou můj syn!” Ne, nic takového, prostě to tak je a je to normální, tak s tím budeme pracovat. Efekty super, zpracování kvalitní. Hezký film. ()

Střelec17

Zase Netflix, který si myslí, že když nacpe do filmu známé herce, tak má vystaráno, ale nevím jak dlouho budou lidi tolerovat tyhle jednoduché filmy bez nápadu. Možná některým stačí, ke štěstí známí herci a scénář tak jednoduchej, že by snad každý vymyslel, něco smysluplnějšího. Film nemá vůbec nic co nabídnou, scénář slabí a ještě k tomu inspirovaný jinými filmy, akce je tady bez emocí, celkově mě film nudil od začátku až po konec. Pozitiva: Reedovi mají celkem pěkný dům. Negativa: Je zajímavé, že starší Adam nechce vyzradit budoucnost mladšímu Adamovy, aby nic nemohl měnit a nakonec mu během filmu řekne snad úplně všechno. ()

meda2016

Ano, je to rodinný film pro mládež, ano, jednou se to určitě dá a dokonce zabaví. Jen musíte být naklonění přijmout scifárnu s želé obsahem. ()

Grimaldi

Laciné Sci-Fi z prostředí kanadských lesů, které trochu připomíná mix Star Wars a seriálu Hvězdná brána. Tohle spojení Reynoldse a Levyho bohužel nedodalo víc než stravitelný průměr. Naděje umírá poslední ale po zhlédnutí se začínám o třetího Deadpoola trošku bát. ()

RavenSpector

Sci-fi stíhačky, boží hodinky, Light Saber, festovní hlášky, neblbé vtípky, Led Zeppelin, romantika a láska bez klasického hollywoodského patosu, ehm, mám pokračovat? ()

soukyd33

Hrátky s časem, to nikdy nebyl dobrý nápad. Akční komedie, a super hlášky. Efekty super. Cestování časem není pro každého. Herecké výkony super. Herecké obsazení super. Příběh velmi dobrý. Prostorový zvuk je TOP! Pořád se kolem vás něco děje. Poznámka: Byla to divoká jízda. Ne, věda je divoká. Poznámka: Konec nepřekvapil, ale potěšil. Hvězdiček 4 ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)