Nevidomá

• USA Sightless

Bývalá houslistka se zotavuje z napadení, po kterém oslepla. Podivné chování nových lidí kolem ní jí ale začne připadat krajně podezřelé. (Netflix)

mira.l odpad!

Teda to byla zase kravina. Někde kolem konce první hodiny už na hranici koukatelnosti. Smysl to nedávalo vůbec žádný. ()

Clark_Kent

Tak někdy v půlce snímku, to nabírá celkem krásný psycho grády. Ale přiznám se, že ten konec jsem už nedokázal dokoukat souvisle. U mě to táhne spíš k slabějším vibracím. ()

BlondJames

I já si myslím, že je tento film zbytečně podhodnocený, tudíž mu dávám taky za 4, protože to diváka udržovalo v napětí a i když bylo poměrně jasné, co se tam děje, tak to vlastně jasné nebylo a to na filmech miluju, rozhodně jsem u toho neusnula jako Livingdead, jelikož jsem měla noční směnu a proto jsem za tento film byla i dost vděčná, protože mě udržel vzhůru :) ()

bonovox

Prvá polovica ešte tajomná a zaujímava, ale záver priam hrozný bez momentu prekvapenia. Opäť zabudnutia hodný výtvor od Netflixu. ()

Martin.O

Solidní psycho thriller,u kterého je lepší si nic nezjišťovat dopředu a rovnou si ho pustit. Jen škoda že jsem hlavní twist celého filmu odhadl už po první půlhodině. ()

Drolit

Zajímavý debut, režisér má určitě talent. Námět je fajn, velice mě taky bavily střihy toho, co si představuje v hlavě hlavní postava a toho, co je skutečnost. Byly scény, u kterých jsem se cítil opravdu nepříjemně. Naopak se ale ve filmu vyskytovala bohužel i poměrně hluchá místa, která mi dodávala na pocitu, že film má mnohem delší stopáž než jenom 89 minut. Jindy bych hodnotil trochu přísněji, ale jelikož je letos podobných thrillerů nedostatek a spousta filmů se odložila, tak budu milosrdnější a udělím filmu slabší čtyři hvězdičky. ()

majky7381 odpad!

Nechápu jak je to možné, ale tenhle film nemá žádnou myšlenku, žádné sdělení. Neuvěřitelně předvídatelný konec a tupé dialogy tomu taky moc nepomohly. ()

pecolik

Přiznávám, že psychothriller není můj oblíbený žánr, ale dostal jsem doporučení, tak jsem to zkusil. Chvilkami to mělo záblesky originality, ale jinak vcelku film bez překvapení. ()

goauld

Jako "čerstvě" nevidomá osoba to má těžký a je fakt, že né každý tuto náhlou změnu zvládne do přirozeného úmrtí. Osobně, ani já bych si to nedokázal představit co by bylo "dál". Nicméně - mít "toto" a ještě k tomu "řešit" nějakýho psychopata... tak to už je docela dost i na otrlce. Ale zpět k filmu. Jako námět to bylo zajímavý, ale konec přinesl docela velké zklamání a to z důvodu jistých nelogických segmentů (jako proč ampuli nepoužila ségra útočníka...atd). Jediný, čemu by se mohlo celkem věřit je velká anonymita amerických velkoměst a i rozhlehlých míst na viděku, kde se opravdu může unesenému jedinci stát "cokoliv" aniž by si toho někdo všiml, nicméně zde bylo tolik nedotažených věcí, že i průměr by byl až moc velkorysý hodnocení. ()

Rasokoule

Dobrý námět. Kvalitní plot twist. Ne úplně dokonalé provedení. Byla to vlastně docela nuda, dovedl bych si představit mnohem větší emocionální vyždímání. Dobrá kamera, ale nekvalitní dialogy ()