Něco se skrývá u pobřeží Block Islandu a tiše ovlivňuje chování rybáře Toma Lynche. Poté, co utrpěl řadu násilných výbuchů, nevědomky vystavuje rodinu vážnému nebezpečí. (Flekoun58)

POMO

Slibné mysteriózní tajemno filmu se zajímavou lokací bohužel vyústí pouze v okoukanou X-Files pointu. I postavy se občas chovají jako v prvotině méně pozorných, na detaily nedbajících tvůrců. U jmen v závěrečných titulcích vám dojde, že jde o rodinně kamarádskou filmařskou sešlost. Slabší tři hvězdy. ()

Mamlas

Zkraje náznak hororu, který rychle vyprchá. Pak už jen koukáte, spíše jen přetáčíte, všechny ty nudné bezsmyslné a zbytečné bláboly nezajímavých postav s cílem zjistit, co se z toho nakonec vyvrbí. Nevyvrbí se nic, jen další otravné kecy a vypatlané laciné zakončení bez zakončení. Spíše takové rodinné TV drama to je. (11%) ()

Skeksis

Nepríčetná zlátanina a ďalší z hororov, kde nakoniec neuvidíme nijakého zločinca či príšeru. Napriek tomu sa to dalo pozerať, lebo fakt som až do konca nevedela, čo je za tým. To som sa síce nedozvedela ani na konci. Svine lenivé! Asi to neboli schopní domyslieť. To trochu prekročilo medze mojej tolerancie. Keby mi z neba spadla ryba na hlavu, tak to rozhodne nepovažujem za horor, ale keby som vyletela do neba a spadla naspäť ja, tak druhý raz by som si na tú loď zobrala minimálne padák. Takže ryby a vtáky a zopár ľudí vyletelo do neba ako Ježiš, ale na rozdiel od neho spadli naspäť a trochu ich to potĺklo. Síce Ježiš tiež možno spadol naspäť a zožrali ho sväté žraloky. Alebo jednoducho nemal svätú spätnú letenku. Ale čo, dalo sa to pozerať. ()

EvilPhoEniX

Bohužel Block Island Sound je dalším dramatem hrající si na Horor, který je tak zoufale nudný a nezáživný, až to vyloženě bolí sledovat. Příběh se odehrává na ostrůvku, kde se začínají dít podivné věci, ale podivné neznamená nutně zajímavé. Ryby i ptáci masivně umírají a lidé si neví rady. Je to sice takové mysteriózní a asi 2 scény jsou lehce creepy, ale spíš se zde řeší rodinné vztahy, konspirační teorie a různé bláboly, které mě ve výsledku spíš otravovaly než zajímaly. Kdyby z toho moře vylezlo Ctulhu, nebo jiná lovecraftská příšera, bral bych i parazita ze staré Věci, ale ve výsledku se tam nestane vůbec nic a o tom i odpovídá Kill Count 1 člověk. Když jsem se podíval na časomíru v domnění, že za 10 minut bude konec a dozvěděl se, že mi zbývá ještě 45 minut, tak jsem měl opravdu, co dělat, abych nešel raději vařit či spát. Kdo rád pomalé levné filmy, kde se nic neděje, ale má Atmosféru! tak bude spokojen. 4/10. ()

Rathalos

Hmmm,zle to sice nebolo,ale myslim,ze fanusikov hororov to velmi neuspokoji,kedze z tohto zanru ma tento film len minimum,musim uznat,ze to ma vybornu atmosferu,citit z nej znepokojenie,je to take mierne psycho,herci tiez funguju dobre,hlavne Chris Sheffield bol fakt presvedcivy a z Nevilla Archambaulta siel strach,ten jeho ksicht je odstrasujuci,no cakal som nejake vysvetlenie na konci,ale nepostrehol som ho,aj ked zaver sa mi pacil,som na vazkach v hodnoteni,takze dam styri hviezdy,i ked si to mozno tato zalezitost nezasluzi...:-) ()